Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes elkezdeni? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elkezdeni? Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akit szeretek. Hét azaz 7 hónapig udvaroltam neki, de nem adta egy könnyen magát. Nem egyszerű eset, de szeretem azokat a lányokat, akiknek udvarolni kell, nem pedig egy beszélgetés után jövök vele össze. Nos.. hét hónapig udvaroltam neki, utána azt mondta, hogy nem akar nekem több fájdalmat okozni, így nem húzza tovább.Szerelmes volt belém, ahogy én is belé.. Nagyon fontos lány nekem, és korához képest elég koravén, ahogy csak én. Nem voltak titkaink egymással szemben.Több vagyok neki mint barát, de nem kérdeztem rá, hogy akkor lehet-e még valami. Bír engem, ahogy én is őt. Naponta több órákat beszélünk, és ez elég bíztató jel. Szerintetek megéri újra belekezdeni ebbe? Ha igen, hogyan kezdjek hozzá? Hívjam el valahova? Az a helyzet hogy nem egy községben élünk.


A lány 16 én 18 éves vagyok! CSAK TANÁCSOKAT VÁROK!! NEMET ÉS KORT ÍRJATOK!


HÜLYÉK KÍMÉLJENEK!!!


2010. júl. 4. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hivd el persze...
2010. júl. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg bele is megy, feltegyem a kérdést, hogy akkor most...? Vagy lógjak vele többet, és majd adja magát a helyzet, ahol megcsókolom és minden happy? dejó leírni :D
2010. júl. 4. 01:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Adja magát... nem illik rákérdezni:D
2010. júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen hívd el és ott ovatosan mehet a simi(elösször összebújás aztán hát simi, arc simi kézfejjel, láb simi, csók!!!). Vezesd rá tudod ebből levágja hogy mia helyzet és akkor úgy fog reagálni ha elhúzza magát akkor csak barát ha nem akkor meg hajrá!!

sok sikert!!

2010. júl. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!