Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem tetszik a fönököm?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem tetszik a fönököm?!

Figyelt kérdés

Abba a helyzetbe kerültem amibe nem akartam :(

vagy is megtetszett a fönököm.


De nem tudom,hogy mit csináljak. Mert mondanak róla ezt is azt is. pl(hogy addig jó még nem látom,nem találkozok vele,egyszer röhög el lehet lennni vele aztán

"késöbb ha újra találkozok" vele már nem. (mondják ezt mások...)

De lehet volt valami baj ami miatt esetleg ideges lett azért a hangulat változás.


Ö magas poicióban dolgozik és én csak egy (munkás vagyok.)

A héten valamelyik nap lejött és én néztem amit ő észre is vett és ö is a szemembe nézett többször is.

Azt azért még hozzá kell tennem hogy ő idősebb nálam.


Szerintetek mit tehetek,hogy észre vegyen ,hogy érdekeljem? Vagy lehet leszürni valamit abból hogy ő is vissza nézett mindig?!


A primitiv +jegyzéseket mellőzétek!!!


üdv: Csilla.


2010. júl. 3. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tehetsz mert ha kezdeményezel akkor azt is hiheti hogy csak nyalizol neki hogy te lehess a kedvence akivel engedékeny (pl hogy enged munkaidőben pár percre).
2010. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem olyan hülye nem úgy néztem rá mint másokra!
2010. júl. 3. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak tetszik akkor hagyd. ha szerelmes lennél belé.akkor más lenne,de így inkább ne,mert csomó hátrányod lehet belőle
2010. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szép neved van csilla! :)


A kérdés hogy mennyire tetszik neked, hogy mennyire fontos a munkád, és hogy mit akarsz tőle.


Ha nem egy tibeti szerzetes lelki fejlettségével ér fel a belsője akkor derogálni fog neki, hogy te csak egy gyári munkás vagy és lehet hogy le fog kezelni, esetleg kirugat, ha a kapcsolat a vége felé tart.

Ha csak szexet akarsz tőle annak nagyobb esélye lehet, de hogy mások ne jöjjenek rá még mindig kirúgathat. Akkor mondhatja hogy csak bosszúból terjeszted, hogy volt köztetek valami.


Szerintem ha nem ő neked a nagy ő, akkor ábrándozz tovább csendben a helyeden, és ne kockáztasd a megélhetésedet.

Ha te is tetszel neki, akkor ő fog majd közeledni, és akkor elválik, hogy normális ember-e és van-e realitás egy ilyen kapcsolatban, ugyanis, ha jól értem mégcsak nem is közvetlen főnököd.

2010. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!