Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat gondot a súlyos anyagi különbség?

Figyelt kérdés

A barátomék nagyon tehetősek. Úgy értem, hogy tényleg mindene bőven meg van, 20 évesen saját lakás Budapesten, több milliós autó stb. Én pedig nem mondom hogy szegény vagyok, de teljesen átlagos, egész életemben azért fogok dolgozni, hogy legyen saját lakásom és autóm, ami neki az ölébe hullik.

Okozhat ez problémát egy párkapcsolatban? Vagy alapvetően ezzel nem is kéne foglalkoznom?

Kicsit alsóbbrendűnek érzem magam emiatt, én sose tudok majd megengedni magamnak olyan dolgokat, amit ő igen...és nem tudok majd vele közös lakást venni, csak legfeljebb 30-35 évesen, úgy pedig kiszolgáltatottnak érezném magam, hogy az ő lakásában lakunk vagy ő fizetné a nyaralásom, mert én nem tehetem meg...



#probléma #párkapcsolat #anyagi külonbség
2019. márc. 18. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha normális a másik fél, akkor elméletben semmi problémát nem kéne, hogy okozzon. Ha ő annyira anyagias lenne, könyörgöm, akkor miért pont egy ilyen lányt választana, mint te? Akkor miért nem egy hozzá hasonló luxus lányt keres magának? Gondolkozz!!

Hacsak a te kisebbrendűségi komplexusod nem tesz kárt bennetek.

2019. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy egyáltalán nem érdekli, semmit nem befolyásol a kapcsolatunkban. Csak én érzem úgy, hogy nekem kellemetlen :( biztos az én fejemben van a probléma
2019. márc. 18. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor nagy valószínűséggel veled van a probléma. Jó lenne ezt minél hamarabb levetkőznöd.
2019. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Számodra ez már most gondot okoz.
2019. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De hogyan tudnám ezt levetkőzni? Van amúgy is egy kis önbizalomhiányom, biztos ez is közrejátszik...

Próbálok vele nem foglalkozni, csak ha például eszembe jut, hogy azt mondja menjünk el fesztiválozni nekem nincsen felesleges 40-50 ezrem, hogy egy nap alatt elköltsem, neki pedig igen..:(

2019. márc. 18. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem kötelező ilyen pasival összejönni. Ki kényszerít rá? Te akarsz vele kapcsolatot, nem?

Ha ő meg fesztiválozni akar, és tudja, hogy neked erre nincs pénzed, akkor állja a te részedet is.


Minden csak megbeszélés tárgyát képezi.

2019. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem ilyen határozott lenni, mint itt a kommentelők :D koszonom
2019. márc. 18. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vele kell megbeszélni.

Vagy fizeti a részed, vagy a te pénztárcádhoz igazítjátok a programokat, vagy (néha) megy nélküled.

2019. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, persze. De akkor ezt most felejtsem is el, ne rágódjak rajta?
2019. márc. 18. 09:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eddig is csak te problémáztál ezen!
2019. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!