Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat még valamit? Vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat még valamit? Vagy már itt a vége?

Figyelt kérdés
Össze vesztem a barátommal ma,és azt mondta vége,fejezzük be.Mert hogy sokat bántom, beszólogatok, és sokszór kijelentettem hogy kevés ő nekem,és ebbe beleunt!Meg veszekedtem vele.Azt mondja nem illünk össze,de még szeret, és hogy nehéz neki ez a döntés.meg hogy ne hívjam majd ő hív.Most akkot még lehet hogy gondolkodik, vagy ha azt mondta befejezi velem, az végeleges lehet nála?de akkor miért szexeltünk utoljára még 1-et?Mit akar?Később megváltozhat a döntése?Talán hiányzom majd neki és felhív?
2010. júl. 3. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"de akkor miért nem szexeltünk utoljára még 1-et?" neked ez a legfontosabb az egészben??

szerintem megelégelte, hogy folyton bántod (jogosan)

2010. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a szex az egy dolog. hagyj idot neki. es nem mondunk olyant egy baratnak h nem eleg nekunk. ez nagyon megserthette az onerzetet es valoszinuleg az erted erzett erzelmeit is. hagyjad h gondolja ast a dolgokat s szerintem te is gondold at, hogy mivel serthetted meg, hogy mar nem akar veled lenni.

majd mond meg par nap mulva, h beszeljetek nyugisan egyet. s akkor amire te is rajossz, v ha megbantottad bocsanatot kersze. biztos o is sokmindenre rajon.

aludjatok erre egyet, kettot. nem jo egybol egymasnak szokni v ujjal mutogatni a masik hibaira. egy kapcsolat ket emberen mulik, mindketto hibas.

a szex...hat ferfi..azt minden ferfi akarja, ha nyujtjak.

2010. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő mozdult rám, és egyébként ezen is összevesztem vele, hogy nekem több a szexigényem tehát ő nem aza fajta pont. MOndta hogy neki elég a heti 3,vagy legalábbis néha pihenne.Úgy hogy nem az a szexelgetős tipus
2010. júl. 3. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Az exem is azt mondta h ne keressem, majd ő hív. Több mint fél éve :D Úgylátszik a fiúd is ilyen fajta :D

Amúgy meg megérdemled ha otthagy, rosszul bántál vele, én is otthagynálak a p!csába.

2010. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!