Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem? Miért csinálta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Miért csinálta?

Figyelt kérdés

már fél órája rágtam párom fülét h mondja meg mikorra jön vissza, mert megy a nagyszüleihez festés utáni takarításra, mondom -oké, mikor jössz haza-, erre azt mondja -nem tudja-, de akkor hívja föl vagy a mamáját, vagy a papáját hogy mondják meg mit kell csinálni, és akkor máris tudunk mihez viszonyítani... De nem, nem hívja föl, mert nem, "nem tudják ők sem"... de hát akkor nem tudok választ mondani arra h megyek-e én is vagy sem... ha nincs sok munka, gyorsan végzünk akkor megyek, ha sok munka van estére végeznénk nem megyek.... egyszerűen nem volt hajlandó felhívni egyikőjüket sem, pedig azon múlt h megyek-e vagy sem!!!


magozom a meggyet, kérdezi nem jössz? én meg felhívtál már azóta valakit mennyi munka van? erre meg elkezdett velem kiabálni és elindult, de miközben ment folyamatosan mondta a magáét, nem tudtam mire vélni... utána hajítottam egy meggyet és mondtam h -estig haza se gyere-... itt hagyott, elment nélkülem, talán nem is akarta h elmenjek vele...nem tudom


aztán pár perccel később hívott anyum h megy föl a faluba, mentem vele és felhívtam páromat de hát a köszönés "szia babuci" helyett "hello" volt, mintha egy havernak vette vna föl, megkérdeztem h most már tudja-e meddig lesznek? tudja de mit érdekel engem, ugyis azt mondtam h estig ne is lássam...


ugy döntöttem nem megyek haza,benézek mamájáékhoz, lealázkodok előtte, még én megyek azok után utána... bementem anyja csinált vmit a tapétán, őt meg az apját nem láttam h csináltak vna bármit is, nagyszüleivel nem találkoztam, de biztos vagyok benne h nem is voltak otthon...


anyja megkérdezi "baj van?" mondtam vna -hát igen mufurc uraság kiabálva otthon hagyott...- végig sem tudtam mondani, közbe szólt h - be lehet befejezni, nem kell itt dumálni" de mondom -mitől ne beszélhetnék?- erre meg "mert nem és lehet elmenni!" néhány másodpercig leamortizálódtam... váratlan volt, de elköszöntem szóban hármójuktól és kimentem, beültem a kocsiba, addigra párom ki ment a kapuig, azt várva h megállunk és beszélgetünk, de nem.... bemutattam neki (amit szerintem nem kellett vna, mert nem nőhöz illő) mikor elhussantunk előtte, nem is forditottam felé a fejem, anya pedig látta h elhúzta a száját és legyintett egyet.... azóta eltelt 4 óra... hívott kb 40perce, nem vettem föl, utána kikapcsoltam, majd nem rég vissza és 10perce hívott megint, de mire észrevettem h csörög és odaértem, addigra letette...

most beszéltünk pár perce, felvettem, de csak azért hívott h anyuék elértek-e, mert a másik telóm ki volt kapcsolva, amin velük beszélek... meg hogy haragszok-e, mondtam h nem tudom, de nem is értem ezt az egészet, -ő sem érti- mintha én tehettem vna erről az egészről... meg kezdte vna talán a magyarázkodást, de leállítottam h nem, ez nem telefon téma... majd itthon...


olyan minthogyha direkt csinálta vna ezt az elrohanások dolgot h még véletlenül se mehessek vele...


anyjával meg az apjával akart együtt lenni, de akkor miért nem mondta el h ne menjek??


vagy szégyellte vna h neki kell takarítani egyedül és nem akarta h ilyen helyzetben lássam?


egyáltalán nem is kellett vna neki mennie, mert nem volt ott nagy felfordulás...


és mamájáék miért nem voltak otthon??


furcsa helyzet és nem tudom megfejteni


2010. júl. 3. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ugy tunik minden mozdulatat akarod kontrolalni es ilyenkor toled akar szabadulni, nem a szuleit latni. meg beintesz meg ilyenek, nem hagyod kicsit nyugodni.

a ferfiak teljesen maskepp gondolkoznak mint a nok. ok maskepp vezetik le a stresszet. es nem birjak ha a nok kiabalnak. olyankor csak szabadulni akarnak.

Sztem vegyel elo egy konyvet a kapcsolatokrol netten is sok van, es olvass bele hogyan is gondolkozik egy no es egy ferfi.

Ajanalom Csernus Imre- a no meg A ferfi konyveit akar.

2010. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy vettem le hogy együtt éltek. Akkor valószínű már nem vagy kamasz. Pedig az írásodból mégis az jön le hogy olyan gyerekesek vagytok.

Szerintem egyedül akart menni, és nem akarta megmondani, és a pasik már csak ilyen bénán "taktikáznak" pedig tényleg jobb lett volna ha megmondja hogy ne menj.

Az miért baj hogy a nagyszülők nem voltak otthon?(vagy te nem láttad őket)Örülj hogy oda ment a párod, ahová mondta. Meg aztán miért ne mehetne segíteni akkor is ha nincs nagy felfordulás?

Elég hisztérikus nőszemély vagy, már mit ne mondjak.

Az anyósod viszont jó nagy bunkó, ha tényleg így volt ahogy mondod.

2010. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. nem kiabáltam, egy hangos szót sem ejtettem ki a számon, csak amikor utána szóltam h estig haza se jöjjön...ő volt az aki kiabált velem, pedig csak azt szerettem vna h minél előbb végezzünk és minél többet legyünk együtt hétvégén...


2. együtt élünk, igen, már 1 éve, mamám egyik albérletében...

2 és fél éves kapcsolat, én 18 és fél ő már 21 múlt... szóval, jah kamasz vagyok, és hisztérikus, igen, tudom... de miért nem tudta vna akkor a mondani h kicsim kicsit anyuékkal akarok lenni... akkor oké nem megyek... de sem azt nem mondta h nagyszülei nem lesznek ott, sem azt h alig van munka, sem azt h nélkülem akar menni...


3. bocsánat, félre érthetőn írtam: anyós csak annyit kérdezett mi a baj, én mondtam vna, de a PÁROM szakított félbe és zavart el onnan...


4. és igen elegem van abból h sokat vagyok nélküle... hétközben ő dolgozik, este 5re ér haza, mások is ilyenkor érnek haza a munkából ezért megesik h hétközben jönnek hozzám tetováltatni, mert ők akkor érnek rá... nekem azt el kell fogadnom különben nem lesz pénz, neki ez sem tetszik, de ha meg kérek tőle pár ezer ft-ot akkor meg jajjgat meg napokig duzzog h már megint le kell venni akkor a kártyáról pénzt.... nem tudom már hova tenni a viselkedését... semmi sem jó neki amit csinálok


5. tudom, nem volt vmi szép gesztus a beintés... szégyellem magam emiatt!!


az egésznek annyi a lényege, hogy úgy érzem direkt csinálja ezt az egészet, direkt hergeli magát rám, de közben tudom h szeret és nem akarna visszaköltözni a szülői házba...


multkor is megint én alázkodtam meg, pedig engem sértett meg, de csináltam neki lekváros palacsintát és mikor hoztam be neki, látom h az egyik msn beszélgetésemet olvasgatja... ebből láttam h keresi a gondot, hol rúghat belém, hátha talál vmit amit jól a fejemhez vághat... (az egyik volt osztálytársam, akivel a tetoválásról beszélgettünk 2 órát, már akkor is mondta 5 perc után h elég volt, de amikor én szólok neki óra játék után után h késő van jó lenne ha mennél fürödni akkor egy órát még játszik, engem meg 5perc után zavarna el a géptől)


de persze sosem tennék, írnék olyat amivel megsérthetném őt, csak azt hiszi ha nincs itthon én qrvul0k az msn-en meg mit tudom én... tehát gyanúsítgat, miközben nekem lenne rá több okom... de nem teszem, nem hiányzik a vita


én már milliószor elhagytam volna ha nem szeretném ennyire, és biztosan ő is, mert én sem vagyok tökéletes, rossz tulajdonságaim közé sorolható az h szeretem az állatokat =DD ilyen szinten nem egyezünk, nagyon különbözőek vagyunk, más-más céllal... hosszútávra tervezünk mind2en, de én 3 éven belül szeretnék gyereket, de ő pedig technikus akar lenni+ saját autó...


szerintem ez nem irányítás h megkérdezem mikorra várható haza... én is úgy csinálom a napomat, úgy osztom be az időmet...


MILYEN GÁZ LENNE MÁR HA ELMENNÉK VALAHOVA ÉS MEG SEM KÉRDEZNÉ MIKOR JÖVÖK HAZA!!!

az olyan h mit érdekel kivel mit csinálsz mikortól meddig... bocs nekem fontos


ne az legyen h azt mondja jön 7kor, én meg megbeszélem vkivel jöjjön át 5re, aztán meg ha 7 előtt jön haza és rajtam kívűl mást is lát a lakásban akkor meg neki kakaskodni, h minek ilyenkor jött, miért vállaltad el ilyenkor stb...

2010. júl. 3. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!