Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom kerdese az egesz? En...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom kerdese az egesz? En tulozom el a dolgokat? Miert kell annyit a netten logni?

Figyelt kérdés

Osszejottem egy sraccal(en 22, o 26). S 2 hete vagyunk egyutt, par honapot beszelgettunk msn-en. De ez ido alatt nagyon megismertuk egymast, bemutatott a baratainak is mar.

Most elment Olaszba 2 hetig, a hugahoz. Az a problemam h nem tudom ha akarom folytatni v sem. Es nem jovok ra h miert.

Van egy lany akivel tartja a kapcsolatot de Budapesten lakik, s a baratom nem hisz a tavkapcsolatokban.(bar most keszul nyitni valami uzletet Bp-en a baratom, uh na..) De olyanokat irnak Facebook-on egymasnak, h nagyon meglepodtem (par nappal mielott osszejottunk volna ilyeneket h 24 orat o van a fejeben..., most a lany h "take care, babe" mivel megy olaszba a baratom).

Rakerdeztem ki a lany, azt mondja h "jajj az egy jopofa lany, regota ismerjuk egymast". Megis tervezget velem hosszutavra. Nem tudok igy megbizni benne. S emiatt most ha hazajon nem tudom mit tegyek. Teljesen az ilyen dolgok elveszik a kedvem. Meg egesz nap a Facebookon log.

En nem szeretek annyit gep elott ulni, s nem is akarnam kontrolalni, de nekem tulzasnak tunik.

Meg a barataim, csaladom mondjak, h kaphatnek szebb es ugyesebb ferfit ennel. S az egesz nagyon osszezavar. Nem akarom a baratom se megbantani ha komolyan gondolja a dolgokat, de en sem szeretnem ha en bantodnek meg.

S mar nem tudom mit beszelhetnek meg vele.


2010. júl. 3. 13:57
 1/2 Nesi81 ***** válasza:
Mondd el azt, neki, amit itt leírtál. Ha szépen nyugodtan leültök beszélgetni, remélhetőleg eredményes lesz. Egyfelől igaz, hogy mért ne lehetne barátja, de annak sem irkálunk ilyeneket. Amúgy meg még 2 hete vagytok együtt, nem nagy idő.Ha fontos vagy neki, a másikkal csökkenti a beszélgetést.
2010. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi! :) igazabol azon voltam fent akadva, ha nem en tulzom el a dolgokat. de akkor csak jol gondoltam! :)
2010. júl. 8. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!