Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, ő is szeret. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, ő is szeret. Hogyan tovább? (lent)

Figyelt kérdés

Tegnap randin voltam egy 17 éves fiúval, közel jött hozzám, már tudtam hogy meg akar csókolni de én még nem akartam...

Kicsit félek hogy hogy lesz az először vele...Ha oda hajolna megint mit csináljak??


Tudom hogy ez az egész hülyeségnek tűnik amit leírtam de már 2 éve nem volt barátom és furcsa lenne megint..

16/L


2010. júl. 2. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező. Ha nem akarod, ne tedd.

Félni felesleges, hisz az élet elrohana lehetőségekkel, csak mindig késve vesszük észre. Ha Szeretitek egymást (így elsőre?), miért ne? Légy boldog. Ha legközelebb odahajol (nyilván nem megharapni akar), és ha vágysz rá, csókold meg.

2010. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 nap alatt már szeretitek egymást?:O

Ez mien durva máár:D

2010. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked akkor mért tiltakozol? Az lesz a vége hogy kiábrándul belőled mert azt fogja hinnni nem vonzódsz hozzá! 19/F
2010. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Honnan tudod h 1 nap ? -.- kb 2 éve ismerem de mindegy ;) attol mert most hívott el randira az nem jelenti azt hogy 1 napja ismerem -.-
2010. júl. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!