Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagy el az összes pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagy el az összes pasim?

Figyelt kérdés
az összes pasi akivel eddig jártam mindig ök dobtak el eddig még soha nem én szakitottam mindig azt mondták h kiszerettek belölem ami nagyon rossz mert pont akkor szakitott velem mindegyik mikor a legjobban szerettem öket:s miért van ez? mostanra pedig beforduló tipus lettem aki nem mer kezdeményezni találkozgatni fiukkal..pedig csomo lehetöségem lehetne de nem megy sokszor nem tudok eljutni második randiig se mert nem érdeklem...pedig tényleg nem vok csunya megnéznek a férfiak..kedves vok aranyos pl nem is tudok fözni de mindegyik pasimnak kaját csináltam meg ha megláttam vmit a boltba ami rá emlékeztetett megvettem ugy érzem nem ezt érdemeltem egyiktöl meg az élettöl se itt vagyok 22évesen és mindig az járjon a fejembe h nem szabad szerelmesnek lenni mer ugyis elhagy mert nem szeret:..:s
2010. júl. 2. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom túlbuzgó voltál, sebaj leszek a barátod!
2010. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:(
2010. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez azért édeskevés infó. biztos van valami hülye tulajdonságod ami miatt kiszeretnek belőled. valami idegesítő, esetleg túl sokat pattogsz, lógsz a nyakukon, v nmtom.
2010. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy ilyen ragaszkodó nő hiányzik az életemből! :P
2010. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ugy érzem normális vok sosincs értelmes magyarázat arra h miért szeretnek ki belölem ez titok marad valszeg örökre..talán egy kicsit ragaszkodó vok de nem logtam mindig a nyakukon söt..én mondtam h ne találkozzunk stb..ezért nem is értem..lehet megátkoztak v nemtudom..vagy rossz embereket választok..de mindig? már nagyon el vok keseredve eskü
2010. júl. 2. 12:01
 6/12 Levendula05 ***** válasza:
100%
Valószínűleg kicsit túlbuzgó vagy (kedvenc kaját főzted meg nekik, ajándékokat vásároltál). Ajánlom Csernus: A nő című könyvét. (Olvasd el, de röviden annyit hozzá: ha főzöl, takarítasz rájuk, a cselédjük leszel egy idő után. Illetve a legtöbb pasi-mivel érzelmileg nem nőtt fel- az "anyját" keresi a kapcsolatban. Ha te ezeket megadod, és viszonzásul nem kérsz semmit,meg vagy elégedve a helyzettel, eljut a kapcsolat egy olyan szintre, hogy már nem nőként tekint rád, hanem mint a bejárónőjére.)
2010. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak 19 évesen. Már ismerkedni sem tudok, pedig állítólag nem vagyok csúnya. Vagyis az 1-2. randiig eljutunk, aztán le vagyok ejtve. :S Régen amelyik pasim szakított velem, általában nekem meg is mondta az okát. Idővel túl házsártos lettem, szerettem őket és sokmindent megadtam nekik, de ha valami nem úgy volt, ahogy nekem tetszett, veszekedni kezdtem, mindenbe belekötöttem, ráadásul állandóan hisztiztem is, ami nem tetszik egyik pasinak sem. Ez volt a hibám. Mióta rájöttem, esélyem sem volt változtatni ezen. :( Lehet most meg már túl görcsösen akarom... nem lehet, hogy veled is ez a baj?
2010. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Levendula05 ***** válasza:

Na, azért sem 22, sem pedig 19 évesen nincs még veszve semmi :)). Nem kell görcsölni, és úgyis eljön a normális szerelem.

12:.05 voltam.

2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát mondjuk elég hangosan véleményt mondtam arra ami nem tetszett de hisztizni nem hisztiztem ink az lehet a baj tényleg h anyáskodo vok:s de nem tudom h lehetne változtatni ezen
2010. júl. 2. 12:24
 10/12 A kérdező kommentje:
most is halogatok egy találkozást vagy 2 honapja pont ezek végett..:s de még mindig kitartó most még vonzodik hozzám mert cs msnen keresztül ismer..de mi lesz akkor ha élesbe megy?? ujabb csalódás..mindig ugy indulok neki h lesz ujabb nyugi nem kell tragédiaként felfogni.. könnyü ezt mondani de az tudja legjobban átélni aki már 20adszor éli ugyanezt át mint én..és mindig gondolkozok h mit rontottam el megint
2010. júl. 2. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!