Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, hogyan tette/teszi könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogyan tette/teszi könnyebbé a helyzetét?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba, már körülbelül 3 hónapja. Jártunk pár napot, aztán szakítottunk. Azóta reménykedtem, hogy még újból összejöhetünk. Azonban tegnap éjjel beszéltünk msnen, és ezt írta körülbelül: te mit csinálnál, járnál valakivel sajnálatból azért mert tetszesz neki, vagy próbálkoznál valakinél akivel nem valószínű, de összejöhetsz? Azt hittem meghalok mikor ezt olvastam. Mostmár biztosan tudom, hogy kettőnk közt semmi sem lesz már ebben az életben, de hazudok a szívemnek, mert nem tudná elviselni ezt a fájdalmat. Egész éjszaka nem aludtam, csak rá gondoltam, és arra a mondatára, amit soha nem fogok elfelejteni, amíg csak élek. Szerintetek csinálhatnék valami olyat, amitől megbánhatná, hogy viasszautasított? Mármint nem most rögtön, hanem hosszútávon? Hogyan tudnám elfelejteni őt? Kiverni a fejemből örökre? El sem hiszitek mennyire szeretem. Az a szerencse, hogy vakáció van és nem találkozunk, majd szeptembertől, mert egy suliba járunk.
2010. júl. 2. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"Szerintetek csinálhatnék valami olyat, amitől megbánhatná, hogy viasszautasított?" erre mi szükség van?? ne legyél már gyerekes! isten nem ver bottal, majd megszívja! emelet fővel szard le !! hány éves vagy, ha nem titok?
2010. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*emelt (első voltam)
2010. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

sztem rohadt bunkó, hogy ezt irta.

ahhoz, h megbánja h visszautasitott, azt kell tenned, hogy csinálj úgy mintha leszarnád, azt a fiúk nem birják elviselni, ha egy lánynak bejönnek, utána meg hirtelen már nem is érdekli a lányt a fiú :D (tapasztalat)

ja, meg majd a sulira vegyél szép új ruhákat, meg viselkedj úgy, hogy megbánja a visszautasitást.:D ha sikerül, meg fogja enni utánad a fene, és újra fog próbálkozni. ha vissza akarod engedni, nagyon nehezen add be a derekad...

2010. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
18 leszek
2010. júl. 2. 11:18
 5/16 A kérdező kommentje:
11:18 szeretlek :D A lelkemből szóltál! De ezt másoktól is muszáj hallanom :) Mert elkeseredett vagyok, úgy érzem semmire sem vagyok jó, a szerelmemet is elvesztettem, egy csődtömeg vagyok...
2010. júl. 2. 11:20
 6/16 anonim ***** válasza:

te is a lelkemből szoltál most :) én is igy érzem magam ahogy te, csak nálam nem ez szitu

de ha belegondolsz, megéri-e egy oylan fiú után sirni, aki ilyen tajparaszt ? ha vele lennél, akkor meg ezért szenvednél, mert sok dologban lenne veled p*csfej...

szerintem ne rágódj ezen tovább, nevesd ki, szard le, csinálj úgy mintha nem érdekelne, és legyél vidám, ha találkozol vele.(közben magadban szenvedhetsz... nagyon nehéz ugy csinálni előtte mintha kvára nem érdekelne, de muszály h ideges legyen :D:D:D)

2010. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Míg suli volt, úgy viselkedtem vele, ha megláttam. Össze is jöttem egy sráccal, de aztán mondtam neki, hogy inkább haggyuk, mert képetelen voltam vele lenni. De msnen már olyan nagy a kísértés, és mindig ráírok, egy héten egyszer kb, és olyankor akaratlanul is feljön a téme, mint tegnap éjjel. Mit csináljak: írjak még neki msnen és beszéljek úgy vele mintha közömbös lenne a számomra, vagy ne is írjak rá többet? Szerintem a második jobb lenne.
2010. júl. 2. 11:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne irj rá többet !!!!

és ha ő ir rád, legyél vele közömbös..:d

igy mindkét terv megvalósulhat...;)

2010. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha pedig a jövőben is hidegen hagyom, akkor jobb is, hogy így lett. És valóban el kell felejtsem. Még annyit, hogy annak a barátnőmnek akinek róla szoktam panaszkodni, meséljek, hogy még szeretem stb vagy ne közöljem senkivel, mintha tényleg elfelejtettem volna? A lány nem mondaná el a srácnak soha amiket mondok neki róla.
2010. júl. 2. 11:40
 10/16 anonim ***** válasza:

mondhatod neki nyugodtan. valakinek muszály kiöntened a szived. elfelejteni meg egy jódarabig nem fog menni (ez is tapasztalat) de már ez is nagy lépés, hogy igy döntöttél :)

legyél erős !!! és kitartást !!! ;)

ha kell még segitség ilyen téren,hozzám nyugodtan fordulhatsz... rengeteg tapasztalatom van erről :/ :)

2010. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!