Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az amikor elmúlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor elmúlik a szerelem a férfi részéről? Hogyan viselkedik akkor és mit érez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem olyan bújós, nem keres valami gyakran, nem kapsz tőle apróságokat (virág, aranyos sms, nem ölel csak úgy meg). Kapcsolat érzelmi oldalára nem sokat ad. Keveset törődik veled, ritkábban találkoztok, nincs motiválva, hogy újralásson.

De, ha a szerelem elmúlik, attól még szerethet: szeretet és szerelem két más dolog.

2008. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amit az első válaszoló írt,az most engem elkeserített,mert ugyanígy viselkedik az én férjem,és érzem is,hogy valami megváltozott.Ezekszerint ezek a jelek azt jelentik,hogy már nem szerelmes!Mit lehet ez ellen tenni?
2008. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam valahol hogy a szerelem kb.2 évig tart. Aztán ez átcsap szeretetbe,ami ugyancsak nem rossz dolog,egyfajta megállapodás ez. Ha érezteti veled,és érzed,tudod hogy szeret,akkor minden rendben,csak annyi van hogy már nem "játssza" a "kamaszt" és nem mutatja ki a rajongást. Viszont ha érezhetően,láthatóan elhidegül, esetleg már nem tisztel,akkor van a baj.
2008. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

az, hogy mit érez, csak is Ő tudja. Egy biztos, valóban kevesebbet keresi a társaságod. Ha találkoztok is, akkor inkább a "hátrányokat" jegyzi meg, pedig ezidáig nem volt ellened kifogása.

Miért ezt vetted fel, ez nem előnyös! Mindenben inkább a hibát látja. A viselkedésedben, abban ahogy beszélsz, ahogy másokkal viselkedsz. Ha eddig tudatában voltál a viselkedésével, akkor felesleges a választ másoktól várni, mert Te magad is rájössz... már elmúlt! Mert még az érintése is más, más a csókja, az ölelése... Már máshol jár, titokban, de valahol még szeretne Téged is, de ez már csak múló pillanat... ilyenkor, már csak hetek, hónapok kérdése és vége! Ez ellen tenni nem igazán lehet, de ha sikerül is, az csak ideig-óráig lehetséges.

2008. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak: Nem baj az, ha nem lángoló szerelemmel szeret, hanem szeretetet érez, biztonságot tiszteletet veled kapcsolatban :)
2008. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Második válaszoló vagyok!Utolsónak:sajnos már tisztelet sincs,mindenbe beleköt,amióta anyagilag megszorultunk,azóta semmi se jó.Én megértek mindent,hogy plusz munkát vállal be,így keveset van otthon,de attól még lehetne normálisan viselkedni,nem kéne mindig mindent a fáradtságra fogni!Úgyhogy nagyon el vagyok szomorodva.Az,hogy én itthon vagyok a 9 hónapos lányunkkal az semmi,az nem fáradság!
2008. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!