Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretkezés után kifolyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés után kifolyik belőlem a sperma egy része. Mennyire normális ez? Lehet ez ellen valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Illetve lehet ez ellen tenni valamit, mert engem nagyon zavar és van hogy zavarba is vagyok tőle, van hogy mikor belekezdenénk a másodikba és a barátom arra lennt jár inkább szólok neki hogy ne.....pedig szeretném csak félek hogy pont akkor fog folyni vagy valami hasonló!
2008. nov. 8. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

100%-ban normális. Mindenki így működik, akiben nincs antigravitációs hajtómű.

Ha a barátodat nem zavarja, akkor téged miért?

Egyébként könnyű elkerülni: kispárna a feneked alá... még becsusszanni is könnyebb így.

No meg a gyerek is sokkal könnyebben fogan majd meg.

2008. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Ez teljesen természetes dolog és ne gyere zavarba emiatt!
2008. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Hova is tünne benned az a sok millió spermium? Annak csak egy része jut tovább, a többit "kilöki" a szervezeted. Elárulom, nálunk egy köteg pzs nélkül el se kezdjük. :)
2008. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat máris nyugodtabb vagyok!És a tippeket is kösz!
2008. nov. 8. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én ágyam meleltt ott a 100-as zsepi. lányok, amikor először megyek beléjük, mindig meglepődnek, h nyújtom feléjük, utána meg azon, h valami folyik ki :P
2008. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkiből kifolyik! Legyen nálad a legjobb barátnőd: Szilvia :-)
2012. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!