Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a lányok? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok? :/

Figyelt kérdés
olyan ember vagyok, hím, természetesen, aki egy idő után nem veszi figyelembe a lányok kérését, egyszerűen kicsit sem lehet irányítani, mert mondjuk a lány sok rosszat tett, vagy csalódást okozott, és utána a lány kérhet bármit tőlem, már csak azt fogom tenni, ami szerintem jó. például a lány nem akar elmenni ide-oda, én meg azt mondom, hogy de, oda megyünk, mert úgy lesz mindkettőnknek a jó, hidd el, és nem érdekel, nem hat meg, hogy tiltakozik, egyszerűen tojok rá, mert csalódásokat okozott, megbántott, stb... egyszerűen minden lánynál ez van, kihal bennem az "érzékenység", vagy "figyelmesség" irántuk, mert egyszerűen ártanak és bántanak.
2010. jún. 30. 22:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
:) Nem gondoltam komolyan, csak a reakciódra voltam kíváncsi.
2010. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
XD ez kemény
2010. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mire jó ez a háborúskodás?! -,-'

Ha ennyire megbántott és nem tudod túltenni magad ("nem hat meg, hogy tiltakozik, egyszerűen tojok rá...")

akkor minek vagytok együtt???

Egy párkapcsolat két emberről szól...ketten csinálnak mindent...nem egyedül te...nem csak a te akaratodnak kell érvényesülni...vagy fordítva...nem csak a másik akaratának kell érvényesülnie...

Egyébként ha sokat "megbántottak" vagy "csalódást" okoztak...akkor valószínűleg benned van a hiba..., mert oké...tény és való, hogy sok a rossz ember..., de csak azt tudják átk*rni (ilyen sokszor) a palánkon, akit át lehet...

2010. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Te rosszul vagy összerakva.Szerintem te vagy bunkó a csajokkal.Egyáltalán mi az hogy te szabod meg hogy hova mentek?Mi az hogy a lánynak nincs beleszólása... nem szívessen lennék a barátnőd.Megnézném hogy valaki irányít.

Ne akarj uralkodni a csajokon!

2010. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha szeret a csaj, tuti nem bántásból mondta, amit mondott, te fogod fel túl érzékenyen. a barátommal mi állandóan hülyéskedünk, idiótának meg dilisnek hívjuk egymást, de csak viccből. amúgy az tényleg baromság, hogy egyedül akarod eldönteni, hogy hová menjetek, így minden csajt elhajtasz magadtól.
2010. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem egyszerűbb megállni az illetővel szemben és megmondani, hogy te, az imént nagyon megbántottál és szomorú vagyok. pont.


lehet, észre se veszi, a férfiakat sokkal könnyebb megbántani szerintem, olyan dolgokkal, amit egy lány magára se venne.


azért miért kell pl. olyan helyre vinni amit nem akar, attól még a probléma gyökere nincs megoldva :D

2010. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi ez a rendőrségi ügy téma? :D hallod de kemééény vaaagy, én azt hiszem ismerem a fajtádat. A helyi vagány csávó (felénk-hvcs), és tuti hogy csak a deszka, szolis, minis kis ribiket szeded fel, hát barátom, ott meg ne számíts nagy értelemre és érzelemre. Ne külsőből ítélj és szállj le a magas lóról, ez ma már nem menő (ez a rendőrségi ügy is...pff, hát ne ezzel kezdj egy ismerkedést).

üdv 21/L

2010. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!