Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó lessz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lessz, vagy még korai ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Még csak 5 napja járunk,holnap lessz a névnapja a barátnőmnek.Arra gondoltam,h reggel küldök neki egy szép köszöntő sms-t,aztán ha találkozunk viszek neki egy kis macit,meg a kedvenc csokiját.

Szerintetek?


2010. jún. 30. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem korai:) jó kezdés lenne:) hajrá!
2010. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
király
2010. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sms oké, de maci helyett sztem vidd mekibe vagy moziba..:)

17/L

2010. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
51%
szerintem az lesz a jó, ha helyesen írod majd meg az smst
2010. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem korai :) kedves vagy, csinald csak.

Orulni fog.

2010. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Várom továbbra is! :D


Amúgy meg úgy birom ezeket az okoskodó nyelvtan gurukat!

KI NEM SZARJA LE,HA MEGÉRTETTED A KÉRDÉST?


Amúgy meg grat,te is aztán szépen tudsz írni!

1. Mondatot mindig nagybetűvel kezdünk

2. Nincs írásjel a mondat végén

Ennyit erről,biflos!:/

2010. jún. 30. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul értettem.

Ugye valami olyasmit akartál írni, hogy "köszönöm, hogy szóltál a hibákért, legközelebb jobban figyelek!"


Azért is ajánlom, mert ha ilyet eljátszol a barátnőddel (ahogy most reagáltál), akkor lehet, hogy nem lesz legközelebb.

2010. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg nyugtatlak,h a barátnőmmel nem így beszélek és senki mással a környezetemben.Csak már kezd elegem lenni,h minden 3. kérdésnél,a válasz helyett,a helyesírást nézik.Szerintem az égvilágon senkit nem érdekel és szerintem nem írtam úgy,h ne lehessen megérteni a szándékom.
2010. júl. 1. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért lenne jó, ha a helyesírásra is odafigyelnél (IGEN: kétszer is el kell olvasni GONDOSAN, amit leírtál), mert ha ilyen SMS-t küldesz a barátnődnek, abból probléma lehet.

Ha nekünk írsz így, abból is, mert sokan csak szidnak, ahelyett, hogy jó tanácsot adnának.


Amúgy én is jó ötletnek tartom, de csak akkor, ha nem lesz tele hibával. Örülök, hogy még valaki (fiú) ilyesmikre is gondol, magától.

2010. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!