Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

4éve vagyok együtt egy nálam 14-évvel idősebb pasival.

eleinte minden jó volt szép volt.

Amik miatt nem bízom benne:

-fennt volt társkereső oldalon a hátam mögött,mikor megtudtam akkor azt mondta h csak unalomból van fenn,de kiderítettem a jelszavát és mit látok,egy csajszinak olyanokat ír,hogy szeretné hallani a hangját,szóval már hívogatta is,de ő azt mondta csak az oldalon beszélget vele.hazudott.

Elmetünk együtt discoba és mikor odaértünk egy nő a nyakába ugrik és nyakon puszilja(gondolom súgott valamit a fülébe,.)mert miután a csaj lelépett ő fél perc mulva kitalálta hogy elmegy hoz inni valot.

én teljesen lefagytam nem tudztam mire vélni,a discoba nem találtam sehol,

otthon ő azt mondta hogy elfelejtetette hogy ott vagyok,azért nem jött vissza hozzám a discoba.

otthon azt mondta h ott volt,utána meg azt h átmnet a borába.

Teljesen kivagyok,ugyanis már van egy másfél éves kislányunk nem tom mit tegyek,de most próbára teszem egy nagyon csini hölgy segítségével,és ha.....akkor kidobom és megszakítok én vele minden kapcsolatot.elég a bizonytalanságbol.

mikor kinn nyaraltunk írországba a hugánál velem nagfyon bunko volt,sejtem mért....mert akkor is hívogatta a víkit és nem érte el


2010. jún. 30. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Elfelejtette h vele vagy a discoban. Lol. Ennél nagyobb kamut ki sem tudott volna találni.
2010. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már rég kidobtam volna. A gyereket meg ne is lássa az ien. Már nem azért, de ha csal fűvel-fával, nagyon érdekelheti a gyerek is.
2010. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
küldd el nevét címét képét puruttyára. a többit majd ők elintézik.
2010. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Timi: ) ***** válasza:

A kislányod érdekében szabadulj meg ettől a szoknyapecértől.

Ez a férfi nagyon butának tart téged és a földbe tiporja az önbecsülésedet,utálom az ilyen embereket.

A másik hölgy személye felesleges..nem kell belevonni,mert így is egyértelmű,hogy egy hazudozó,hűtlen a párod(ne haragudj).

Igazából te is tudod,csak hát nem könnyű egy ilyen lépést megtenni,hogy elhagyni valakit akihez még köt is egy gyermek.Az ő érdekeit nézd,ne szenvedj,találd meg a boldogságot én azt kívánom,és jó egészséget a kislányodnak!

Ui: ha a saját szemeddel,füleddel megakarsz bizonyosodni arról,hogy milyen ember ő ,akkor vond be csak a csinos" hölgyet"de nem lesz könnyű végigcsinálni!

23/L

2010. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

majd írok,hogyan sült el a próba tétel.

és köszönöm szépen a válaszokat!

puszi

2010. júl. 1. 21:42
 6/11 A kérdező kommentje:
szerintem keylogger van a gépen,mert nem ír vissza a lánynak:( mindig mindenkinek vissza írt csak nekii nem sokkaal rafkósabb mint gondoltam 35-éves....az életbe nem fogom tudni lebuktatni,bizonyíték híján meg nem tudom elhagyni,konkrét bizonyíték nincs...teljesen tanácstalan vayok.
2010. júl. 2. 22:52
 7/11 A kérdező kommentje:
nincs más megoldás,hazugságvizsgálat.
2010. júl. 3. 15:16
 8/11 A kérdező kommentje:

ő nagyon biztos magában,azt mondta elmegy.

De nem bízik ezekben a hazugságvizsgálós cuccban azt mondta,hogy mindegy mit fog a vizsgálat mutatni én már eldöntöttem hogy szakítok,be skatulyáztam.

Meg ha ártatlan a gép szerint akkor is elfogom hagyni mondván hogy ő akkora szemét hogy még a gépet is átveri

2010. aug. 1. 23:33
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
mit bütykölsz a jelszavával ezt a törvény bünteti a hűtlenség meg csak téged zaklat
2010. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
eredmény?
2010. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!