Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első találkozás a párod szüleivel? Hogyan köszöntél nekik?

Figyelt kérdés
Ciki volt? Jól sikerült?
2010. jún. 30. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ja és 16/L
2010. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem volt ciki, de kínosan éreztem magam. Sajnos én sem tudom soha, hogy mit köszönjek és nagyon ciki helyzetek szoktak ebből születni. Csókolommal köszöntem, a Jó napot kívánok nem jött a számra..
2010. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
én úgy, mint az első... :) de komolyan, és röhögtek rajta... :D
2010. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nem ez a legnagyobb problémám..(N).. , de ebben tudnak nekem segíteni..:]Bátorítani stb.. Örülök ,hogy ilyen rossz indulatú emberek itt is megtalálnak , de nem baj.. Köszönöm a normális válaszokat.
2010. jún. 30. 12:20
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy ez a Jónapot/Csókolom tényleg nagy gond...Most viccen kívül. Szerintem az a rossz mikor eléred azt a bizonyos kort, mikor nem tudod mit mondj. Főleg apóséknak :S

De amúgy inkább a Csókolomra szavazok :)

2010. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

hát igen..:D Azért.. csak a szülei, csak jól akarod ,hogy induljon..

Szerintem maradok a csókolomnál.. Csak nem köveznek meg érte:D


köszi a hasznos válaszokat!


17/L amúgy..

2010. jún. 30. 12:25
 17/24 anonim ***** válasza:

Én csókolommal kezdtem,utána megittuk a pertut és mára már szia-szia mind a két szülőnek :) Így amugy is sokkal könnyebb,és közvetlenebb:)

23/L

2010. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
férfiaknak nem illik csókolomot köszönni...de zavarban lehettél úh érthető....:DxD
2010. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kitoltam a derekam, csípőre tettem a kezem, szemükbe néztem 5-5 másodpercig, majd némi hatásszünet után így szoltam:

Csecs!

2010. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez a köszönés dolog tényleg nagyon sz.r. ÉN 16L vagyok, és pont most vagyok abban a korban, hogy nem tudom, mit köszönjek és inkább elmegyek másik irányba, ha jön ismerős, akinek nem tudom,hogy hogy köszönjek. Vagy csak elmotyogok egy Jó napot kívánokot. Pedig nem vagyok udvariatlan, de nem tudom kezelni ezt a helyzetet...
2010. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!