Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vártok a társatoktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok a társatoktól? (férfiaknak)

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy a fiúk/férfiak többsége mi mindenben szeretné, ha a barátnője/felesége a partnere lenne... nyilván a szexen kívül. Mennyire szükséges számotokra, hogy lelki társ legyen, egyezzen a hobbija, szakmája? A személyisége és a világképe legyen inkább hasonló vagy különböző? Kort és nemet legyetek szívesek, írjatok a válaszhoz! Örülnék, ha komolytalan válaszadók megkímélnének.
2010. jún. 30. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
a szexen kívül még csináljon kaját.
2010. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelki tars olyan teren fontos hogy tudjatok leulni es megbeszelni akarmit. A hobbi, szakma az szerintem nem annyira fontos, hobbi akkor ha meg tobb idot szeretnetek egymassal tolteni. Szemelyiseg es vilagkep jo ha hasonlo, mert kulonben ebbol is lehetnek vitak. Amugy en es a baratnom is iszonyu makacs emberek vagyunk es egyikonk sem nagyon enged, de sokminden egyezik, szoval jol megvagyunk. Ja es esetleg legyen jo a konyhaban is:), en sem vagyok rossz, de ha o is az akkor dupla jo kajak johetnek ki:)
2010. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
meg hozzon sört is
2010. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen muszáj mindenben egyetérteni, de nyilván kell, hogy legyen közös érdeklődésünk valami iránt, legyenek közös témáink.

Szakmának végképp nem kell egyezni.

Hogy jó lelki társ legyen, az fontos. Azonban én is igyekszem meghallgatni őt, és osztozni a gondjaiban.

Világképről annyit, hogy én vallásos vagyok, neki nem muszáj annak lenni, csak fogadjon el, ha lehet ilyet egyáltalán.

Mindenek előtt szeressen és vonzódjon hozzám, akkor én is ugyanezt fogom tenni.

2010. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lemaradt: 32F
2010. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi a helyzet az intelligenciával, szellemi képességekkel?
2010. jún. 30. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
semmit nem várok,mindennek örülök.
2010. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bellcross ***** válasza:

Szerintem kellenek dolgok amiben egyeztek mint ahogy mondták már tudjatok miről beszélgetni stb. és kell hogy egy kicsit különbözzetek is hogy legyen miért szeretni a másikat. Mert ugye nem saját magaddal akarsz együttjárni :p

Szellemi képességek meg intelligencia hmm pll én nem a tudást figyelem hanem az emberséget. Vannak olyan ismerőseim akik nem valami jó szellemi képességekkel rendelkeznek de mint emberek összeteszem értük a két kezem, meg olyanokat is akiknek nagyon jó fejük van de (bocs a kifejezésért) egy férgek. Nembaj ha nem áll velem egy szinten lényeg hogy teljes szívéből szeressen.

18/F

2010. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dag ***** válasza:

Lehet hogy ez tök nyálas lesz! de istenem..belefér!!!

Egy férfit meg lehet fogni kis dolgokkal is! Mint pl: egy kávé reggel, vagy egy jó kis melegszendvics este!!!

Én speciel imádom mikor a barátnőm a munkahelyemre hoz nekem kaját!! Meg ha úgy adódik eljön velem akár orvoshoz is!! Szerintem nekünk férfiaknak is szükségünk van egy társra a bajban!

2010. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyjon ott, ha rossz időszakom van. Tudjon megbocsájtani és bocsánatot is kérni. És igen, a párom legyen a lelki társam is egyben.
2010. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!