Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek igy értelme?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja járunk a pasimmal, aki mostanában elég keveset keres és hétvégén volt egy buli ahol smároltam egy pasival.De csak mert annyira dühös vagyok rá mert nem keres 5 napig se akár egy randi után.Már probáltam vele erröl beszélni, és aztmondta hogy a munkája miatt.Ami igaz mert tudom hol dolgozik stb.. Mit csináljak most?
2010. jún. 30. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát csak gratulálni tudok.... Van egy kis problémád a pasiddal és máris más srácot keresel vigasztalódni , sztem ugorj a vonat elé !
2010. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Funktasztikus ***** válasza:
76%
kicsit ri.bi vagy bocs
2010. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5 napig nem keres?? Az durva. Nem kellesz neki.
2010. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Kezdjük ott hogy jó nagy kópé vagy ugye tudod? Egy buliban smárolni egy sráccal,elhiheted nekem az még annyira se fog keresni mint a másik. És igen tudod vannak munkás emberek,akik azt szeretnék,hogy mondjuk amikor a barátnőt elkell vinni ebédelni vagy vacsorázni akkor ne anyucitól apucitól keljen kérni,hanem saját pénzből amit maga termelt meg,abból vegye neked a vacsorát és okozzon ezzel neked örömöt. Erre nem gondoltál véletlenül? A helyzetet nézve,hogy választ adjak a kérdésedre: Elmondod a srácnak ezt,hogy elcsattant az a bizonyos csók.Őszintén a szemébe mondod,hogy megbántad, ezzel tudni fogja a srác,hogy neked még ettől függetlenül Ő kell még ezek ellenére is,és így talán újrakezdhető minden. De ott a B terv is: B*szasd szét magad azzal a sráccal akivel smároltál.
2010. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és hogy korral is éljek ne az legyen,hogy valami felnőtt voltam vagy valami 12 éves taknyos: 16/F
2010. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, nincs értelme, a jelek szerint elég megbízhatatlan ember vagy. Mással hátha boldogabb lesz a párod.
2010. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt szépen elnézted. Lehet sok nap az az 5 nap, de ha vártál volna türelmesen, meg ha tudnád ezzel majd csak később neked akar jót, erre te smárolsz egy másik fiúval....ehhez csak gratulálni tudok, ha nem "direkt" csináltad akkor remélem helyrejön de ha igen, akkor meg remélem talál magának egy sokkal rendesebb lányt.
2010. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért vagytok annyira biztosak abban, hogy csak azért nem keresi, mert nem ér rá? Lehet, hogy nem is akar tőle már semmit, csak néhány röpke kis találkát. A kérdezőnek meg azt tudnám tanácsolni, hogyha a helyzet idővel sem fog változni, akkor keressen magának olyasvalakit, aki törődik is vele.
2010. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a 16/F vagyok és az utolsóhoz szólnék hozzá:

Először is kikell deríteni mindennek a nyomós okát,nem az,hogy a háta mögött smárolok egy másik sráccal csupán azért,mert viszket a puncim. Másodszor: Ha a srácot nem érdekelné akkor valahogy azt ki is mutatná. ráadásul ha már 2 hónapja jár vele,akkor biztos ismeri a srácot annyira,hogy hogyan dolgozik és mennyit. Tehát cáfolom az utolsót. És ha még azt mondod,hogy a srác volt a hibás akkor felképelem magam.

2010. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem várok semmiféle folytatást a másiktol..

amugymeg oké hogy dolgozik.. de nemhiszem h annyi ideje nincs hogy napközben felhivjon vagy egy smst küldjön..pedig az elején mindennap irt egy csomot és hivott is..

2010. jún. 30. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!