Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz annyi lány terhes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz annyi lány terhes, amikor éppen elromló félben van a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mennyi értelme van annak, hogy csak ő tervezi el a terhességet? Ezzel valóban meg is fogják az adott férfit? És így még meddig húzhatja a kapcsolatuk? Hogy van szívük egy gyereket kitenni annak, hogy esélye sem legyen a teljes családra? Esetleg ha van itt ilyen lány, elmondhatná..
2010. jún. 30. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy anyám mondja: felcsináltatja magát, hogy magához láncolja a férfit. Ebből kiindulva - csak egyszerűen - Én is ennek vagyok a végterméke.

Ha rákérdezek azt mondja hogy nem, de mit szabad elhinni :D:D SENKINEK SEMMIT :D:D

2010. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert a nő az egy olyan állat ami minden szemétséget meg tesz hogy a kényelemből nehogy kitegyék. Ezért kell jó ügyvéddel elintéztetni a papírokat, hogy ne tudjon egy hülye liba keresztbe tenni.
2010. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Csakhogy ezeknélkül az "állatok" nélkül, a kedves férfiak megvannak lőve! Bocs, hogy nem kérdésre válaszoltam, de ez az állat jelző...

Amúgy meg nekem speciel, eszembe nem jutna egy gyerekkel magamhoz láncoloni a pasit. Ennél gusztustalanabb dolog kevés van a világon!

2010. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Az emberi elkesederettség sokszor ilogikus döntésekre sarkall.


Spock, 170/V

2010. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát az a csaj olyan is , aki felcsináltatja magát azért, hogy magához láncolja a pasit ! ÉS a pasi meg meg is érdemli , ha ekkora marha !Az ilyen nőknek nem ez az egyetlne eszement húzása a kapcsolatban !De az én tapasztalatom, hogy a legtöbb ilyen csaj abban a kapcsoltban csinálja, ahol van lóvé a pasinak !

26/L

2010. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Magára vessen az ilyen lány. Ha a pasi úgy érzi, végezni kéne a kapcsolattal, akkor úgyis csak rossz lesz a csajnak vele, meg is érdemli, ha nincs annyi esze, hogy elengedje a pasit, hanem inkább zsarolja egy gyerekkel.


Viszont normális pasi meg ebbe nem megy bele, nem fog emiatt együtt maradni a csajjal, ha már nem szerelmes belé, mert az mindkettőjüknek rossz.


A másik meg, hogy normális pasi védekezik, ha nem akar gyereket, szóval ha nem védekeznek, megint csak magukra vessenek...


Csak szegény gyerekeket sajnálom, akiknek ilyen helyzetben kell felnőniük :( Olyan gyökér, szívtelen emberek vannak manapság, hogy képesek ilyet művelni egy ártatlan gyerekkel...

2010. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is butaság ez a fajta odaláncolás. Közeli barátomnak lett így gyermeke, állítólag a barátnő tablettát szedett, csak hát mégis becsúszott. Most ott tartanak, hogy az apa hamarosan magához veszi, mert anyuka állítása szerint egy fiúnak jobb az apukájával...
2010. jún. 30. 16:56
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
lehet, hogy azért, mert azthiszik, hogy attól, jobblessz, éés mégse kell szakítaniuk.(:
2010. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első kommentelő anyukája nagyon is igaz. Nem egy ilyen példát ismerek.
2010. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miert a nok hibasak mindig?Oke, h undorito ha egy no ugy szul gyereket, h a ferfi nem akarja, de miert nem vedekezik a pasi is?Es a legfontosabb, h miert van azzal a novel ha nem szereti?A vegen konnyu mondani, h nem szeretlek vetesd el.
2010. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!