Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lebeszelnetek? Tegnap szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebeszelnetek? Tegnap szakitottam, megcsaltak de most alig birom ki, hogy ne hivjam fel.

Figyelt kérdés
Szinte mar konyorognek!De nem akarom ujra atelni ezt az egeszet.
2010. jún. 29. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Én is ugyanebben a helyzetben voltam, őrjöngtem, hülyeségeket csináltam. Most, három hónap elteltével hálás vagyok a csajnak!!
2010. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

fel ne hívd!!!! ő csalt meg, ne te keresd őt!!


ha tényleg megbánta és szeret,akkor ő fog könyörögni az ajtód előtt, de még akkor sem biztos,h meg kell bocsátanod!


Elhiszem,h nagyon fáj és sz*r most neked, de ne alázkodj így meg! nem ér annyit ez a srác! közhely, de az idő majd begyógyítja a sebeidet

2010. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Várj néhány hónapot. Amikor engem megcsalt a párom, három hónap után jöttünk újból össze. Addigra ugyanis kiderült, hogy esetünkben az idő nem segít. Pedig mindketten próbálkoztunk mással is :)

Egy nap után természetes, hogy így érzel, de legalább egy hónapot bírj ki, aztán gondolkozz a dolgon!

2010. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hagyd otthon a mobilod és meny el otthonról, buli, a sarki kocsma, mozi....
2010. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

töröld ki a számát nehogy kísértésbe ess :)


pár hét és jobb lesz... bár én nem tudnék hozzáérni ahhoz aki megcsalt...fúúúj... velem megtörtént és egyből sikerült megundorodnom az illetőtől.


ha akarod hívd fel, de szerintem ciki és megalázó lenne. de ha jobban érzed magad utána miért ne.

attól függ, hány éves vagy, és mióta voltatok együtt.

2010. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne akarj kapcarongy lenni! Találsz jobbat magadnak, aki tisztel! Bírd ki, ne járasd le magad, ne alázkodj egy szemét ember előtt! Hajrá, sok sikert kívánok!
2010. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Iszonyu nehez!
2010. jún. 29. 20:59
 8/16 anonim ***** válasza:
vedd ki a sim kártyát a telódból. add a tesódnak/akárkinek megőrzésre:P vagy töröld ki a számát!
2010. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rossz érzés, és ilyenkor NEM LEHET MEGÁLLNI HOGY NE HÍVD, csak ha nagyon erős személyiség vagy. Épp ezért tedd el valahova a telefont, kapcsold ki, vagy tedd megőrzőbe :P És ahányszor utána nyúlnál abba gondolj bele, hogy ott van az ágyon, csókolózik egy másik személlyel, vagy épp "action" közben vannak, te pedig ott állsz előttük és könyörögsz neki, hogy ezek után legyen veled!

Na ha ezt elgondolva is kedved lesz hívni, akkor nem tudok mit tanácsolni

2010. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt már nagyon sokan megélték, és kibírták. Gondolj arra, hogy pont te ne bírnád ki??
2010. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!