Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek változik még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változik még a viselkedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! szeretném a véleményeteket kérni! Van egy 24 éves barátom, én 22 éves vagyok. Az a bajom a barátommal hogy kezd idegesíteni a gyerekessége. Eleinte nem volt baj, mert jókat nevettünk, de mostmár kezd elegem lenni. Állandóan röhög, vigyorog, hülye poénokkal jön....a szüleim előtt is ökörségeket beszél, és ez rám nézve ciki, mert a szüleim elég komolyak, főleg apukám, aki elvárja hogy a lánya barátja is komolyabb legyen, főleg ha már 24 éves.....Az a bajom, hogy ez a gyerekesség nálam már odáig fajult, hogy szinte már nem tudok férfiként rá nézni....kb 2 hónapja nincs is nemi életünk, mert emiatt szinte nem is kívánom.....

Ti mit tennétek? Szeretem őt, jó vele, de ez nagyon zavar....


2010. jún. 29. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
people dont change.
2010. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele komolyan (ha lehet) hogy ez téged nagyon zavar és vagy változtat vagy vége...de szerintem ez neki is feltűnt ha már 2 hónapja nem éltek nemi életet
2010. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timi: ) ***** válasza:

Mindenképp beszélj vele,nem lehet hogy a baráti társasága ilyen?? Ha igen,akkor onnan kiszakítani,de beszélj vele,tuti rosszul fog neki esni,vagy pedig nem is fogja érteni mit beszélsz.

Az okés,hogy a férfiak később érnek" de ez tényleg sok amit művel,ha cikinek érzed és miután beszéltetek nincs változás hagyd el,ez így nem működhet hosszú távon.

Egy partnerre büszkének kell lenni,nem pedig cikinek tartani,szerintem tudod te mi a helyes.

Remélem rendeződik a dolog.

23/L

2010. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy annyira gyerekes, hogy nem tűnt fel neki, hogy valami baj lehet.


Szerintem próbálj meg vele beszélni, és reménykedj, hogy nem annyira gyerekes, hogy ne tudja felfogni.

2010. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor beszélek neki róla, akkor mindig felkapja a vizet, meg jön a hülye szövegével hogy nem kell elviselni...1 éve hazajött külföldről, és nem csinált semmi, munkát 2szer keresett...angolt nem tanulta kb 3x, állandóan csak a haverokhoz jár kocsit szerelni füvet vágni, meg strandolgatni....én most államvizsgáztam, ő meg elb..szta az idejét...egy hónap múlva megyünk vissza együtt külföldre, ahol ő dolgozott....nem tudom mit tegyek, de meg akarnám próbálni kint vele a dolgot, de lehet nem lesz hosszú életű :(
2010. jún. 29. 19:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 29. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Uhh, azthiszem itt már bejönnek a képbe azok a különbségek, amik a kettőtök szellemi szintjéből adódnak. Te diplomás vagy, ő meg nem. Ez persze nem minden esetben jelent problémát, de úgy látszik nálatok nagyon eltérő a kettőtök szellemi szintje. Lehet, hogy jobban járnál egy éretteb pasival.
2010. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos, ezek is előjöttek, mert pl 1 hónapig keményen tanultam az államvizsgára, ő meg 1 éve döglik otthon....Az a baj hogy lehet hogy nem diplomás, de hatalmas szive van, sose csalna meg, és mindent megadna nekem....És az ilyen pasi ritka, de neki is vannak hátrányai :S Az a baj hogy voltam már agyilag érettebb pasival, és jobb pasival, de ő el volt szállva magától, és azt hiszem meg is csalt....utána megfogadtam hogy ha találok egy normális pasit, megbecsülöm....de ugye mindig van vmi probléma....:S
2010. jún. 29. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát tökéletes pasit nem fogsz találni. Olyan nem létezik. De azok alapján, amiket leírtál, én biztosan nem lennék boldog egy ilyen kapcsolatban, és sürgősen véget vetnék neki. De ez csak az én véleményem, neked kell érezni, hogy van-e esély arra, hogy megváltozzon.
2010. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!