Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat? Nagyon fontos!?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akit nagyon szeretek és aztmondja h őis szeret engem, nemsokat beszéltünk eddig élőben, jóformán csak köszönés volt viszont msn-en meg minden nap, de amióta vége a sulinak nem beszéltünk. Én írnék neki de nemtudom, hogy mit. Jó azt írhatom h szia milyen a szünet,ő írná h köszi jól énis h jól de aztán ennyi. Mit kérdezzek tőle? Tök kínos lenne ha írnék neki...írnánk 3 sort és aztán a nagysemmi :S segítsetek pls.
2010. jún. 28. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kérj tőle találkát
2010. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem tudom elhinni, hogy 1 darab kérdés nem jut eszedbe vele kapcsolatban, vagy már ilyen tökéletesen ismeritek egymást, hogy mindent tudtok egymásról? én annak idején msn-en legalább egy héten keresztül beszélgettem msn-en a barátommal, mielőtt összejöttünk, de úgy, hogy kb egy nap órákon keresztül folyamatosan, többször is 1 nap stb... és még így is volt 1 csomó témánk amit meg tudtunk beszélni, mielőtt összejöttünk.
2010. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Ha tényleg semmi közös témával nem tudsz hirtelen előrukkolni, akkor említsd meg valamelyik mostani mozifilmet. Ha látta, akkor lehet arról beszélni, ha nem akkor pedig meg lehet kérdezni, hogy milyen filmeket szeret/mit látott utoljára/szokott-e egyáltalán moziba járni.

Ha nem ír rád, akkor az egyrészt jelentheti azt is, hogy igazából nem vagy az esete vagy legalábbis nem keltetted fel az érdeklődését. Azt nem tudom, hogy eddig ő írt-e rád vagy fordítva, de lehet, hogy nem akar nyomulni se, mert meg akarja tudni, hogy ő bejön-e neked.

Na hajrá.

2010. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást, de nem sokat beszéltetek eddig élőben. Na, ennek aztán van értelme. Hány éves vagy? 12-13?
2010. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

kedves 2. két hónapig minden nap órákat beszéltünk egymással

de am írhatnál pár dolgot h miről beszéltetek a barátoddal

3.vegyes volt vagyis énis írtam neki meg őis nekem :)

2010. jún. 28. 21:05
 6/14 anonim ***** válasza:

igen tanácsokat.

és fontos is.

2010. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó ezt nem értem
2010. jún. 28. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Pedig te kérdezted.
2010. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szeretitek egymást de nem beszéltek?! na ez vicces
2010. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kapcsolat ezáltal a szerelem alapja is a kommunikáció. Ha nem tudtok miről beszélni, akkor szerintem ez sem az Ő, sem a Te részedről nem volt igazi szerelem. Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de ha szeret, akkor szünetben miért nem írt neked? Te vagy a lány, ne Te kezdeményezz.
2010. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!