Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/F

14/L

A volt bnöm szakitott velem tnap mert aztmondta hogy kihült a kapcsolatunk:(:( mi tegyek szerintetek hogy vissza tudja szerezni? régebben annyira szeretett hogy velem képzelte el az elsöt,és képes lett volna rá 14 évesen...ezt ö mondta:S dee ha ennyire szeretett miért?????????? :(((( segitesetek légyszi! vmi tippet mitcsináljak hogy ujra az enyémlegyen?? nembirom ki nélküle:S énis csak veled tudom elképzelni az életemet!! am 1 honaposak voltunk.


2010. jún. 28. 16:47
 1/4 anonim válasza:

Hát hasonlóan voltam én is az első igazi szerelmemmel. Egy hónapot voltunk együtt, aztán egy számomra hihetetlen idokkal vége lett. Szerintem járj utánna te is, mert az én esetemben is kiderült a valódi ok. Megcsalt.

Most ezzel nem szerenék rádilyeszteni, de én a helyedbe elöször kideríteném a konkrét okot.

Mert ha belegondolunk azért egy kicsit furcsa, ha jol veszem le a kérdésedböl akkor úgy tünik,hogy egyik naprol a máskra dönthetett így a lány. Én ehez a közös barátainkat használtam segítségképp, ami nem szép dolog ha úgy vesszük. De a te esetedbe nem biztos, hogy van szó másról is.

Semmiféleképpen ne zaklasd, ne hivogasd állandóan. Egy két szép sms-ről lehet szó, de semiképp ne ess tulzásba.

És kérj tőle is pontos magyarázatot, mert szerintem megérdemled, ha nem tettél ellene valamit...

2010. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet h rájött, hogy még ráér a pasizással. Vagy csak egyszerűen rád unt.
2010. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind így van ezzel, aki jegesmedvébe szerelmes. Kihűl a kapcsolat.
2010. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A válasz ennyi: 14/L. Gondolod hogy elég érett komoly érzelmekre? Persze hogy így szeret meg úgy szeret, amíg rád nem un egy hónap alatt...
2010. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!