Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az elfogadható korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az elfogadható korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az a korkülönbség ami elfogadható egy pár között?A fiú mennyivel lehet maximum idősebb?
2010. jún. 28. 15:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
nemértem a mai fiataloknak miért kel vénf_asz a pi_csájukba
2010. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is mars a pszichológushoz.
2010. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A 36 éves nem vén fasz...

Itt nem csak a szexről van szó,hanem a szerelemről is!Sajnállak ha te ezt még nem érezted,ebből is csak látszik hogy téged csak a f@sz érdekel!!!Szánalmas

2010. jún. 28. 17:01
 14/21 anonim ***** válasza:

Megértelek:)

Velem is volt ilyen és nagyon nagyon szerettem.Olyan fájdalmat még sosem éltem át azelött amikor különkellet h menjünk nehogy kiderüljön stb.Nincs szükséged pszihologusra:) NEkem azóta völegényem van és teljesen ép vagyok.NE foglallkozz velük:)

Pusszi

2010. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
azért aba is gondolj bele , hogy különböző korosztály vagytok , másabb a világszemlélet stb.Na mind1 , majd rájössz idővel magadtól is sztem idővel.
2010. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem így van. Kezdjük ott, hogy fiú vagyok, emiatt sem a f@sz érdekel... Először feltetted a kérdést arról, hogy normális-e ez a korkülönbség, tehát feltételezem, Te sem tudod a választ, különben miért is lennél kíváncsi mások véleményére. Ha pedig kérdezel, akkor az emberek jó esetben válaszolnak, és nem mindig úgy, ahogy Te várod. Én pl. úgy válaszoltam, hogy szerintem a köztetek lévő korkülönbség nem normális. Nem zárom ki, hogy ennek ellenére boldog legyen egy pár, de sajnos kevés esélyt látok rá. Még hozzá azért, mert egy 18 éves lány szerintem még nem elég felnőtt, nem elég érett egy 36 éves férfihoz. Persze, ez változik egyénenként is, de én csak az átlagról írhatok, mivel nem tudok rólatok többet. Nem hiszem el, hogy egy 18 éves lány mindenben egyenrangú partnere legyen egy 2x olyan idős férfinak... Intelligenciában, élettapasztalatban, életszemléletben, érdeklődésben hatalmas különbségek vannak, és ha nem lennének az se lenne normális. Szerintem akkor lehetséges ilyen kapcsolat, ha mindketten elfogadják, hogy mindenben nem lesznek egymás partnerei, de ettől még kitartanak egymás mellett.

Ami miatt a pszichológushoz küldtelek, az az, hogy ekkora korkülönbség esetén gyakran azért lesznek szerelmesek a lányok, mert az ideális apaképükkel azonosítják az idősebb pasit. Erről egy pszichológus meg tudna győződni és fel tudná hívni a figyelmed, ha valami nincs rendben. Az is lehet, hogy semmi gond, de a veszély fennáll.

2010. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
0%
Nagyon sokan megvetnek ezért... Amúgy ha ennyire nem érdekel az hogy mások mit gondolnak arról hogy te mit teszel és mit gondolsz akkor minek kérdezed meg őket? Ha meg nemtudod mit csinálj hidj a többieknek... Nagy Pitsa vagy. Gondolom a barátod is jól veszi h van 1 csitri lány akit megdughat... GZ .QVA. csá
2010. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

20:32

Először is nem azt kérdeztem a többiektől hogy mit gondolnak az én kapcsolatomról!!Ha nem tudsz olvasni akkor sajnállak,mert az a kérdés hogy mi az elfogadható korkülönbség másoknak!!!Tanulj meg olvasni!!Te nem ismersz ezért ne tegyél véleményeket rólam!!Végül meg anyádat becézgesd!!!

2010. jún. 29. 21:07
 19/21 anonim válasza:
ÉS mikor hazamentél bemutatni életed párját apádat lecsókolomozta a párod xD GZ szégyen :D Viszont az anyucis szöveget :)
2010. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem mert nem járok még vele!!én nem sietek el semmit!!!
2010. jún. 30. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!