Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam hogy ne szeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam hogy ne szeressek bele?

Figyelt kérdés

1 hete van barátom és jó vele meg minden , de még nem szeretem és félek, hogy csak ki akar használni és ez nem is akkora baj ha nem szeretnék bele akkor jó lenne. Remélem ez így érthető. Párszor átvertek már és mindig hónapokig szenvedtem, de most jó, hogy van valakim. Mit tegyek?

17/L


2010. jún. 28. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan játszmázz vele.
2010. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem 1 hónapja van csajom, szeretem, és nem akoarom kihasználni, már előző palija azt tette sztem...


16/f

2010. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol benne, akkor minek jársz vele?
2010. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Funktasztikus ***** válasza:
a kérdés jogos minek?
2010. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért nem szerelemből járnak egymással az emberek. Akkor talán nem csalódnátok ennyit. Na mindegy.


18/L

2010. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én se tudom csak még az is fura, hogy ő akarta ezt az egészet jobban és kifogásokat keres a talikra -.-
2010. jún. 28. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:

17 évesen miért olyan égetően szükséges ez az egész, ha már korábban is volt valakid?

Hány évesen akarsz férjhez menni 18?

2010. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Probáld ugy felfogni a dolgot hogy aranyos meg minden csak azér teszi hogy utánna kihasználjon,mert ha jobban megbizok benne akkor jobban szenvedhetek miatta,légy vele de éld a saját magányos életed.És majd idővel eldől mit is akar igazán;)
2010. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

azért szükséges, hogy ne unatkozzak meg hogy tapasztalatot szerezzek, de nem égető

nem tudom még mi lesz:D köszi a válaszokat

2010. jún. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!