Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Egy pasi akibe bele vagyok zugva azért nem foglalkozik velem mert amikor ottvoltam náluk nem beszéltem a sexről..és azt mondta azért furcsa velem.És azt mondta h az eddig csajaival még az előtt beszélték meg mielőtt jártak volna !!De ezalatt nem értem mire gondolt!:SAzt mondta h nyuszi vagyok és ő nem szereti az ilyet:(Régebben még össze akart jönni velem,és én mondta is neki h egy éjszakás kalandot felejtse el ő azt mondta h nem arra kellenék neki !De akkor nem értem :(

Most ez az én hibám h ebből a kapcsolatból nem lett semmi


2010. jún. 28. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ilyenen fennakad hagyd a p*csába ,én sem beszélem meg a szexuális dolgaimat feltétlen mielőtt összejönnénk.
2010. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy a te hibád!Te nem hibáztál semmiben!Az a pasi egy tuskó,csak a szexre hajt,örülj neki,hogy megszabadultál tőle!Milyen pasi az,akivel már rögtön csak a szexről lehet beszélgetni?Keress egy komolyabb pasit,mielőtt nagyot csalódnál miatta!
2010. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Csak az a bajom h eléggé magába bolondított és nehéz lesz elfelejteni !:(
2010. jún. 28. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Nehéz,de nem lehetetlen:)
2010. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bolond a srác.már bocsi,de ne bánkódj miatta.Nem érdemel meg.
2010. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hadd a fenébe,az ilyenért nincs értelme szomorkodni,tipikus férfi viselkedés "megmondom h nem egy éjszakára kell a csajszi beveszi több éjszakán keresztül megkapom és mikor megunom kidobom",hiszem hogy nagyon nehéz lesz,de probálj meg minél több időt a barátokkal tölteni,szórakozni,ne gondolni rá,foglald le magad,és meglátod majd jön egy aranyosabb srác akinek ténleg fogsz kelleni:)És nem csak a sexért hanem mert számára te leszel a nagy Ő,csak várd ki;)


Sok szerencsét.

2010. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyiból most nagy szerencsém van h most elutazott és 6 napig nem beszélek vele nem is látom !Remélem menni fog a felejtés!Köszi a választ:)
2010. jún. 28. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
14 :46 vagyok,az jó hogy elmegy,mindent bele,bulizz amennyit birsz és ki tudja lehet pont egy bulin jön a nagy Ő;)
2010. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Nem a te hibád volt, és jobb is, hogy vége lett, mielőtt nagyobbat csalódtál volna benne. Fel a fejjel, majd jön más, olyan aki meg is érdemel :)
2010. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!