Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek az gáz h 13 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek az gáz h 13 évesen még nem pasim és nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

szinte az összes barátom aztmondja húú tiszta szégyen.

sztetek is??


2010. jún. 28. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Húú tiszta szégyen.
2010. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a mai fiatalokat nézve, igen kilógsz a sorból, és már az a ciki ha vki 12 évesen szűz...

.

.

am nem gáz

2010. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem is cinkeltek. egy haverommal össze is vesztem ezen. de szard le őket a te dolgod
2010. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Fék.
2010. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a 2.nak teljesen igaza van.. most már az is ciki ha 12-13 évesen szűz vagy.. de nem, nem gáz.. ilyenkor még nekem sem volt. de most ne keress rögtön egy pasit csak azért, hogy legyen valakid.
2010. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ok.köszi a válaszokat!!
2010. jún. 28. 10:27
 8/9 anonim válasza:

azok akik ezt mondtak nem a barataid sot hulyek.en is 13 vagyok es elem az eletem es meg nem haltam bele.az osztalytarsaimnak se volt igaz egy kettonek igen.nem gaz!!!

az a gaz ha mar nem vagy szuz (persze nem a tinik koreben ott dicsoseg)


nem tudom mi van a magyarorszagi tinikkel.pfuj

2010. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hülyeség...

nemsokára 16 leszek, és még nem volt barátom. na??

igaz, smároltam már, de nem lett belőle kapcsolat..


szerintem az a gáz, hogy a 12-13 éves csajok nem tudnak választani h melyik pasival járjanak, aztán az iskolaszertárba megujjazza a csávó a lányt, az meg lesz.pja, másnap d..nak egyet-kettőt a parkban. És naná hogy ezt után mindenki megtudja a suliban és arról csámcsognak milyen k.rva a leány, bár szerinte ez menő


bocs a szóhasználatért-.-''

2010. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!