Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akarhat? Csak haver?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat? Csak haver?

Figyelt kérdés

Na szóval az a szitu,hogy van egy fiú.

Elvileg a haverom.És amikor megismerkedtünk,akkor szinte mindennap együtt lógtunk.Egyszer volt egy ártatlan szájra puszi is.Aztán egy hónapig nem is hallottam felőle.Most újra feltűnt,és egy buliban lekapott.Utólag kiderült,hogy fogadásból kellett volna egy csókot adnia nekem.Aztán abból az egy csókból több lett.Aztán aznap együtt aludtunk(mások mellett),és hát volt valami a takaró alatt,persze nem feküdtünk le.Másnap szinte alig szólt hozzám....néha rám mosolygott de semmi egyéb.Aztán kétnapon keresztül bocsánatot kért,és mondta,hogy ha nem fogadtak volna abban az egy csókban akkor is megcsókolt volna,de az megadta a kezdő lökést.Megbocsájtottam.Ez egy hete volt,és szinte mindennap rámír,vagy én ő rá.Találkozni is akar,csak sosem jön össze.Néha nagyon lelkesnek tűnik,aztán mintha nem is érdekelném...

Szerintetek?Mit akar?Vagy mit csináljak?


2010. jún. 27. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre barátság szexszel.
2010. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akar téged is,meg a barátságot is.Nem tud dönteni!Nincs férfi női barátság,ezért ez a káosz.
2010. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huh.Két értelmes válasz.

Igen,én is valahogy így gondoltam.

Remélem azért majd lesz valami.Úgyértem,hogy vagy összejövünk,vagy hagyjuk az egészet.De ez így nem valami tetszetős :)

2010. jún. 27. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?

am meg sexfriends

2010. jún. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lány vagyok xD

amúgy 15 éves a csávó szóval a sexfriends kicsit khm....fura lenne ennyi idősen :DD

szerintem.

2010. jún. 29. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!