Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírhatnak a szülei?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírhatnak a szülei? Én nem hiszem, hogy valaha is olyat mondtam volna, amivel ezt érdemelném. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval. Egy éve vagyunk most együtt, és nem olyan régen mutatott be először a szüleinek. Neki még mellé van 4 kis testvére, meg 2 nagyobb húga. A barátom 20 éves. Elmentem, ebédre hívtak meg. Nem is ismertek, de egész idő alatt szinte mindenért "cikiztek". Nem egy szegény családból származom...Az igaz. De azért nem kell leszólni, mert márkás kabátom vagy pólóm van. Ők megtették.Aztán amikor az jött, hogy mivel foglalkozik apám, pénzt hamisít? Akkor már nem bírtam tovább. Kérdeztem a barátomtól, mondom miért ilyen ellenségesek velem? Azt mondta ő nem tudja, de beszél az anyjával.Akkor az anyja befejezte, és el kezdtek a húgai baszogatni, hogy tuti minden napom a plázában töltöm, és mindent megkapok, meg apuci kicsi kedvence vagyok. Fél szót nem kérdeztek tőlem,vagy olyat, amivel engem ismernek meg kicsit jobban. Felmentünk utána a barátommal a szobájába, és el kezdtem sírni. Nem mondtam tényleg semmi olyat, amivel ekkora utálatot érdemelnék. Átjött értem ma, és átmentünk megint hozzájuk. Amikor beléptem az ajtón, köszöntem az anyukájának amikor észrevettem, és ő csak annyit mondott, hogy fiam, még mindig ezzel a lánnyal vagy? És tök flegmán nézett rám. Szerintetek mit csináljak, hogy elfogadjanak, vagy valami? Előre is köszi! 18/L
2010. jún. 27. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne öltözz úgy ki előttük, mint egy tipikus plázacica. Lehet, hogy csak féltékenységből és sznobságból beszélnek, de akkor se... biztos van valami okuk rá, bár mi nem látunk így élőben, úgy tudnánk igazából segíteni. Lehet előttük mellőznöd kéne a márkás ruhákat stb.
2010. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok... még annyit, hogy megszeretni nem hiszem, hogy megfognak már. A szülők sajnos ilyenek, tehetsz már akármit, ha az első benyomásuk nem jó....
2010. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem voltam plázamacskának felöltözve...Azt meg nem mondják meg, hogy márkás-e vagy sem a felsőm ami éppen rajtam. Teljesen normálisan mentem, direkt ezért, és...

De köszi a választ!:)

2010. jún. 27. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd őket a pics@ba, én a helyedbe nem mennék többé a szüleihez, legyetek nálatok
2010. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát hogyha tényleg nem adtál okot rá, hogy ilyenek legyenek veled, akkor ne foglalkozz. Vannak ilyen köcsög emberek. az én anyum a barátommal szemétkedik és nekem is megjegyzéseket tesz róla, hogy azzal cukkoljon. Engem is zavar, mert a barátom nagyon rendes és tisztelettudó volt mindig vele, de anyumnak az a baja, hogy eléggé egyszerű családból származik és vidéken él.

A szülők sokszor bonyolultak, de ne hagyd h tönkretegyék a kapcsolatotokat. Beszéld meg még a barátoddal és ne menj többet oda, ha így fogadnak. Végülis a barátodat választod társul, nem a családját.

Sok sikert:)

17/L

2010. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érezhették vmi miatt magukat lekezelve?
2010. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem!

Köszönöm a kommenteket!:)

És remélem minden rendben lesz:)

2010. jún. 27. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Uhh....hát nagyon sajnállak,télleg rossz lehet:(

Én télleg rendes lány vagyok és szépen beszélek az idősebbekkel,de egy ideig.Én nem bírtam volna tovább és megmondtam volna a magamét.és megkérdeztem volna,h miért ienek velem,stb?!

Ilyen bunkókat....bár mondjuk nem tudom,h a pasid,h tudod kussban lenni,én a helyébe már a 2dik rossz szónál rászóltam volna a többiekre...

Szerintem beszéld meg a párodal,h ha hozzájuk mész akkor csak a szobájában legyetek,ha kajálni akartok akkor meg hozzon fel kaját és kész. A szüleit meg a hugicáit szard le, csak köszönj nekik és kész.

És ha kérdezzi még1x h ezzel a lánnyal vagy még??-akkor mond meg,h igen és veled is lesz....az páá:)

De kívánom,h forduljon jobbra a helyzet:)

Sok sikert!

2010. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!