Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elveszted azt a lányt akibe nagyon szerelmes vagy és ő az igazi, akkor még lehetsz boldog mással is?

Figyelt kérdés
Én elvesztetem 3 hónapja és azóta is ő já a fejemben és őt keresem másokba.
2010. jún. 27. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetek
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tom hány éves lehetsz, de az élet nem olyan mint a szappanoperák! ha akarod elfelejted, és majd jön más! vagy inkább mások...
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én 2 év után is sokat gondolok a 4 éves kapcsolatomra, de egyáltalán nem korlátoz ez semmiben /ismerkedés stb/
2010. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én közeledek a két hónaphoz, hogy elhagytam Őt, de azóta pokol az életem.

Ja, hogy én hagytam el? Igen. Meg is bántam, meg nem is.

Az eszem szerint jól cselekedtem, de az sem mindig gondolja így, a szívem pedig epekedik.

Vissza akart fogadni, mert szeret, de nem tudtam megtenni.

Ő azt hiszi, hogy én nem szerettem eléggé, de ezt sosem tudtam vele megértetni.

Ez egy nagyon bonyolult történet.


Azóta egész álló nap csak ő jár a fejemben, őt látom mindig, ha vmi hasonló lány jön szembe velem az utcán.

Nem tudok felejteni, mert a legteljesebb szerelem közepette hagytam el.


Próbálok mást keresni, de én is így vagyok vele, mint te. Mindenkiben őt keresem, és sajnos ő a mérvadó.

Pedig ez hiba. Tudom.


A szép emlékek járnak mindig a fejemben, de ez méginkább elszomorít.

Te is így vagy ezzel?


Lehetek-e boldog még mással? Ezt a kérdést teszem fel magamban minden egyes nap, minden egyes percben.

Ha mindenkinek meg van a párja, akkor arra próbálok gondolni, hogy nekem is vane egy, akivel minden úgy működik, hogy ne kerülhessen sor szakításra.


Azt mondják, hogy mindenki megtalálja a boldogságot.

Csak az a bökkenő, hogy a szívem tudja, Ő volt az igazi, de akkor nem értem, miért kellettek azok a gondok, amik voltak.

Ezekről tulajdonképpen Ő sem tehetett, így ha ezekm nincsenek, akkor boldogan élünk, ki tudja meddig.


De most a pokol legmélyebb bugyrait járom meg, és koromfeketének látom a jövőt.

Fáj minden emlék, hiányzik minden,ami Hozzá köthető.


Ismerős?


Ki szakított kivel? Mennyi ideig voltatok együtt?

Milyen állapotban vagy azóta?

Milyen az életed?

Mit próbálsz tenni?

2010. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz!
2010. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is lassan 2 hónapja az van, hogy nem látjuk, nem bézsélük egymással. Ez nagyon fáj nekem! Nem igazán szakítottunk, de alig várom, hogy visszakapjam, mert nekem, ő az igazim!
2010. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elveszteni nem lehet senkit. Vagy szereted és vele maradsz, vagy nem. Vagy szeretnek és veled maradnak, vagy nem.

Annak is megvolt az oka, hogy ha te szakítottál és annak is, ha ő. Nem ment a dolog és jobbnak láttátok befejezni.

Nemrég én is szakítottam, de nem azért, mert nem szerettem. Kegyetlen érzés volt, máig is az, de túl lehet élni. És én reménykedek abban, hogy találok nála jobbat, egy olyat aki jobban megbecsül és akivel boldog lehetek.

Ha nem ment a dolog a lánnyal, valószínű találhatsz jobbat te is.

Hibákat mindenki követ el, ebből kell tanulnunk. Csak akkor ostorozd magad, ha te hibáztál, bár akkor sem kell túlzásba vinni, hiszen okultál belőle. Sajnos megjavítani semmit sem lehet utólag. (?) Lépj túl és légy boldog. Ha meg a lány hibázott, hát jobb neked nélküle nem igaz?

2010. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ő szakított velem. 1 évet voltunk együtt. Hiányzik nagyon. Próbálok ismerkedni de senkivel se találok ilyen társat, mint amilyen ő volt, és az emlékekre is rossz gondolni.

Tökéletesen működött minden. Én nagyon vigyáztam rá és szeretett is engem. Egy kisebb vita utána mondta, hogy vége, pedig már vége is volt. Semmi olyat nem csináltam, amit előtte ne csináltam volna. Nem is volt hajlandó elmagyarázni, hogy mi a baj. Még azt is mondta, hogy már nem hiszi el, hogy szerettem. Nagyon fáj mert én még soha senkiért nem tettem ennyi mindent és tényleg úgy bántam vele, mintha csak neki kellet volna adnom minden szeretetem.

2010. jún. 27. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hónap semmi. Én lassan 1,5 éve szenvedek egy volt barátom miatt. De ettől függetlenül még ismerkedek, kavargatok más srácokkal. Nagyon rossz nélküle, de bizonyára így kellett történnie...
2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!