Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit jelent ez egy fiúnál?

Figyelt kérdés
megismertem egy srácot pár hete. nagyon közvetlen volt , egész este ölelgetett másnap aztmondta egyiikbarátnőmnek hogy tetszem neki. eltelt egy hét összefutottunk a strandon és végig nézett. aztán ezen a hétvégén megint találkoztunk egy buliban de nagyon furcsa volt, látszott hogy nem olyan közvetken mint eddig. azonban megcsókolt. újra beszélt vele ezután barátnőm és aztmondta neki h nemvagyok az esete. most ez akkor mi?
2010. jún. 27. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
igazából nem lehet tudni, de lehet, hogy csak egy kis alkalomra kellettél neki. nekem ez a véleményem. de ha neked nagyon tetszik és ezt ő is észreveszi, akkor még az is lehet, hogy jobban kihasznál(na)...vigyázz vele és hagyd a phecsába
2010. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ő se tudja, hogy mit akar. De én azt mondom Neked, hogy aki a barátnődnek akár egyszer is azt mondja, hogy nem vagy az esete, azt hagyd a francba!!
2010. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!