Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne megakadályozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megakadályozni, hogy ne jöjjön zavarba?

Figyelt kérdés
A barátomat mikor felhívom zavarba jön. Mikor az én telefonomon hívom alig meri fel venni. Mikor rejtett számon hívom, felveszi ilyen kis mély hanggal, mikor meghallja a hangom: zavarba jön, és úgy bsezél mint egy kis 10éves. Igazából egy tök cuki. Csak már alig meri felvenni a telefont, és olyan hamar leakarja tenni mert mert mert??? Hogy tudnék segiteni rajta?
2010. jún. 27. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Izgul.. :)

Gondolom még 14 éves kor alatt vagytok:)

2010. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyugi csak le akar rázni...

idegennek felveszi neked meg nem?

2010. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23éves.
2010. jún. 27. 13:05
 4/5 anonim válasza:

huu 23 éves és zavaraba jönn...kicsit furi sztem!

ezen igazából sztem nem tudsz segíteni sehogy!

2010. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerelmes?? :D
2010. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!