Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Miért hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap ment ki külföldre 4hónapja vagyunk együtt.. minden nap találkoztunk ez az első alkalom h egy hétig nem fogjuk látni egymást..

nagyon rossz.. nagyon hiányzik.. :(

egész nap rossz kedvem volt pedig én "mindig" csak a mosolygásból állok ki...

adjatok nekem tanácsot, hogy mivel kössem le magam...

vagy mit csináljak, mert folyamatosan csak rá gondolok, és az a legnagyobb baj h féltékeny vagyok.. :S pedig nincs rá okom, tudom hogy szeret, de mégis :/


2010. jún. 26. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

#1 tanulj meg mondatokat felépíteni

#2 az én pasim 2 hétre ment ki külföldre én meg 1 hétig nemleszek utána.. tehát nyugivan^

#3 senki nem halt még bele 1 hétbe

#4 sokkal egyszerűbb, ha nem lekötni akarod magad, hanem egyszerűen barátaiddal vagy és akkor nem is hiányzik

2010. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy hét hamar eltelik, ha van mit csinálnod, olvass, sportolj sokat, hogy mire haza jön még csinibb legyél ;)

Menj el barátnőkkel sétálni, fagyizni, strandra.

Segítss a szüleidnek a házi munkában stb...

És ne féltékenykedj, hisz te írtad, hogy szeret...:)

2010. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tudok mondatokat felépíteni..csak most ez így alakult.. aki értelmesen tud olvasni az hidd el nekem h felfogja h hova is akarok kilyukadni...


2. köszi szépen :)

csak az a legnagyobb baj h ilyen szar idő van...így nem is lehet semmit sem csinálni.. mert lennék én a barátnőkkel de az idő még jobban elveszi a kedvem..

2010. jún. 26. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Szar időben is lehet mit csinálni. Pl mozi, vagy csak összeültök filmet nézni, kártyázni, társasozni. Bulizni fedett helyen. 1 hét nem a világ vége
2010. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi alapból 2-3 hetente látjuk egymást jó nyáron kicsit gyakrabban de hidden nemfogsz belehalni akármien rosszis. Barátnőiddel menj el valahova és üssétek ez az időt egy jó meleg capuccino mellett :)
2010. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedvesek vagytok :)
2010. jún. 26. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziia.:)

Szerintem menny el akár egyedül is vásárolgatni,vagy csak nézelődni,barátnőkhöz menny át,kártyázzatok,filmezzetek,menny el futni,vagy valamit amit szeretsz,de ha otthon maradsz,akkor még rosszabb lesz!:S

Egy hét nem sok,gondolj arra hogy dejó,nemsokára hazajön,és megint eggyütt lesztek:)

Ne maradj otthon,mert akkor csak rá fogsz gondolni!

Írj verset,dalt,és mikor jön haza,azelőtt süss neki sütit:)

2010. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) a tortasütés tervben van :)♥
2010. júl. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!