Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab fiút szeretek és itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab fiút szeretek és itt az ideje hogy szorosabbra fűzzük a kapcsolatunkat. Hogyan egyszerűbb? Ha ő jön Magyarországra ( egyáltalán mennyire nehéz ezt megoldani? ) vagy ha én mennék Tunéziába?

Figyelt kérdés

2. angolul és franciául tudunk beszélgetni, én próbáltam arabul tanulni, de baromira nehéz..vajon a magyart mennyire könnyen tudná elsajátítani? Azt hallottam, hogy gyorsan tanulnak nyelveket, jó érzékük van hozzá. Valaki valamilyen tapasztalat, ötlet?

( én 27 éves nő vagyok, ő 24 éves férfi )


2018. nov. 20. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Van egy kedves tunéziai barátom, ő úgy került ide, hogy egy magyar lánnyal összejöttek egy nyaraláson, és a lány talált Pécsett Erasmusos képzést, és idejött tanulni. Előtte egy évet együtt laktak Tunéziában, a fiú állást szerzett a lánynak, de elég bonyolult folyamat volt. Talán ha ő jön ide, az egyszerűbb.
2018. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a problémám sajnos,hogy ő inkább azt szeretné, hogy én menjek..:/ nem tudom miért, de nem igazán vágyik ide..
2018. nov. 20. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélsz angolul? ha gondolod, megkérdezem ezt a jóbarátomat, hogy adna-e neked pár tanácsot. Elég sok barátja házasodott európai nőkkel állampolgárságért is, úgyhogy vigyázz.
2018. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

"nem tudom miért, de nem igazán vágyik ide.."

Európában az egyik legrasszistább országnak számítunk . Szerinted miért nem vágyik ide ..

2018. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Menj oda. Ott meleg van, meg tengerpart.

32/f

2018. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Mióta vagytok együtt? Azért az elgondolkodtató, hogy miért akarja ennyire, hogy te költözz oda. A helyedben nem mennék bele, nagyon nagy a kulturális különbség, és hazai terepen könnyen átcsaphat bántalmazásba a kapcsolat. Muszlim országokban nincs túl sok szava egy nőnek, főleg, ha "idegen".
2018. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Senki nem vágyik ide. "Nem tudom miért..." lol
2018. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!