Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova hívjam el? Miről beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el? Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Msnen beszélgetek egy lánnyal, és meg akarom kérni hogy találkozzunk.De nem tudom hogy hova hívhatnám el, mert attól tartok hogy nem fogok tudni vele miről beszélgetni :/

Mert már sajna volt ilyen randim...meg amúgy sincs sok tapasztalatom,pedig már 18 éves vagyok :(

Ha nagyon elakad a beszélgetés miről kérdezzem?Kérlek adjatok ötleteket!


2010. jún. 25. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

"Msnen beszélgetek egy lánnyal" ezek szerint van közös téma. :)

Nem kell félni, hajrá :)

16/L

2010. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem élőben legtöbbször ment...... nemfontos a téma beszélj bármilyen baromságról lényegtelen csak csönd nelegyen :D
2010. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk volt sok csönd akkor az agyunk pörgött mint az állat mert sokat beszélünk msn-en és alig tudtunk élőben miről beszélgetni :D
2010. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ettől félek én is...

És mi lett belőle?

2010. jún. 25. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
ismerkedj vele, ez a legegyszerűbb,biztos van olyan dolog amit még nem tudsz róla.pl beszélj neki olyan veled megesett sztorikról amik nagyon cikik voltak,vicces is,és a lány érzi h nem véletlenül avatod be őt életed egyes részeibe,bizalmat keltesz benne,ez pedig jó.de nem muszáj ezt tenned,mondom vmit még biztos nem tudsz róla,kérdezz olyanról.vagy bizalmas dolgokról is beszélhetsz vele,nemtudom hányadán álltok ezen a téren.kérdezz ha még tudni akarsz vmit,vagy irj e-mailt,szivesen segitek :)
2010. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kértem talit és bele is ment :D

Az a kérdésem, hogy mit tegyek hogy ne csak barátként tekintsen rám,mert átlagba ez szokott bekövetkezni...

Úgy érzem hogy muszáj legalább elváláskor megpróbálnom megcsókolni.Szerintetek?Ciki ha a végén nem engedi?

2010. jún. 26. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:

hát pl mondd neki azt, h régota keresel egy olyan lányt mint Ő, szeretnéd ha ez több is lenne mint barátság.így,egyszerűen, nyíltan,ne kertelj! vágj bele a közepébe,minek várnál vele? meg kell próbálni! egyszer élünk! ;)

aztán majd mesélj mi volt! :)))

16/L

2010. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20:39-es hsz-t én írtam na pl mi leültünk egy padra egymáshoz bújtunk és jött a többi dolog :)
2010. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!