Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy még sosem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, és sose éreztem semmi olyasmit amiről mások beszélnek.


Persze ha tetszik egy lány akkor egy idő után megkedvelem, de csak úgy mint egy barátot. Amúgy semmi többet nem érzek.


Ez másokkal is így van? Jó ha szerelem nélkül vagyok lányokkal?


2010. jún. 25. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nem normális, sajnos esélyes hogy szociopata vagy.
2010. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sem voltam:S.Csak belezúgások, de minidg kiábrándultam és azóta nem.Szerintem ha valaki olyat ismersz meg kialakul egy idő után.Szerintem egyén függő mennyi ez az idő.

L18

2010. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én se, volt pár kapcsolatom amik tartottak max 6 hónapig, elején jóvolt, aztán már utáltam kimenni hozzá. Pedig semmi bajuk nem volt a csajoknak, egyszerüen túlságosan szabadlelkű vagyok.
2010. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én sem
2010. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem normális,hogy még nem voltál szerelmes.

Hiszen csak 19 éves vagy!:OÉn is annyi vagyok és lány,voltam is szerelmes már.De rengeteg barátnőm nem,ezt majd az idő hozza,na meg az a nő,akibe beletudsz szeretni!:)

2010. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem voltam szerelmes pedig voltak kapcsolataim mondjuk futók 2 hónapnál nem volt több és nem nagyon éreztem semmit

20/F

2010. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kurpi urfi ***** válasza:

Lehet búza vagy, sexuális vágyat érzel a lányok iránt? Mert ha azt se érzel akkor bajok vannak.

Jómagam is ritkán leszek szerelmes ugy kb 1-3 évente néha már el is felejtem, hogy milyen volt és kételkedni kezdek, hogy egyáltalán képes vagyoke szeretni. Aztán jön egy aranyos lány és egyböl a mélyvízbe! Füllig szerelmes leszek.

Az egészel azt akartam érzekeltetni, hogy lehet neked még épp nem jött el az a lány akibe bele tudnál szeretni.

2010. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Énse voltam még szerelmes aszthiszem

neten jártam vagy 2 lánnyal amugy valóságban meg csak alsóban jártam valakivel és nemjártam senkivelsemsem tovább 18 napnál :S

14/F

2010. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hogy lehet NETEN járni valakivel?:D


drb23F

2010. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem vesztesz ha nem vagy szerelmes hidd el nekem...bár én se lettem volna az...21L
2010. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!