Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet a következő: Pár hónapja együtt vagyok a barátommal. Először nagyon jól megvoltunk, de mostanába nagyon sokat veszekedtünk. Lehetséges, hogy ellaposodott ez az egész, és ezt ő is érzi. Az elején nagyon szerettem, akkor ő még engem nem annyira.. mostanra ezt teljesen megváltozott. Ő nagyon kiborulna ha szakítanánk viszont lehet ez lenne a megoldás. A probléma pedig az hogy pár hete megismertem egy fiút, 6 évvel idősebb nálam. Nagyon jól kijöttünk, eléggé megkedveltük egymást. Sokat beszélünk, de nem csináltam semmi olyat ami megcsalásnak nevezhető. Nem szeretnék csalódni + beleélni magam ebbe az új kapcsolatba, ezért én nem is keresem őt, de alig bírom kivárni hogy felhívjon. Viszont még sosem feküdtem le senkivel, ő ezt megérezte, rá is kérdezett és elmondtam hogy tényleg még szűz vagyok. Azt mondta hogy így elég sokat változtam a szemébe, de ugyanúgy kezel, ugyanúgy hívogat... Mit tegyek? Várjak még hogy hogyan alakul ez az új kapcsolat?? Lehetséges még hogy mégis csalódok benne és újra bele tudok szeretni a régi kapcsolatomban lévő személybe? Vagy szakítsak??
2010. jún. 25. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus női mentalitás: addig nem engeded el az előző indát, amíg a következőt nem fogod biztosan.

Ami biztos: most hazudsz a barátodnak, érzelmileg már régen megcsaltad, és a testi része is csak idő kérdése. A kérdés az: mikor kezdesz el igazat mondani saját magadnak?

2010. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldas, hogy szakitasz az elozo baratoddal, hogy ne kelljen tovabbra is atverned...ez mar azert szinte megcsalas, meg ha le sem fekudtel az uj sraccal...ha az en baratom igy talalkozgatna egy csajjal es megtudnam, tobbet biztos, hogy az en agyamba nem fekudne. De a lenyeg, h az uj sraccal vagy lesz vmi, vagy nem, ettol fuggetlenul ne sertsd meg jobban a regi baratod...Egyebkent meg az uj fiu is el fog gondolkodni, hogy erdemes-e vmit kezdeni-e veled, ha te szeretsz igy 1xre kettovel probalkozni...
2010. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarts lazán minden kapcsolatot, akkor nem jutsz ilyen helyzetbe. Csak nem ragaszkodni!!
2010. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem inkább abból a szempontból nézd a dolgot, hogy miért érzed jól magad az új jövevénnyel? Mert akármilyen meg(nem)csalásról beszélünk az egy jel arra, hogy a jelenlegiben valami baromira nem működik jól! És ha arra rájössz, mi nem, akkor mérlegelheted, hogy javítható-e vagy inkább "veszel egy újat". Megkérdezhetem, mennyi idős vagy?
2010. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mérlegelj
2010. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 vagy?
2010. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én komoloyan nem értem hogy mért jön mindenki ezzel az ellaposodott a kapcsolat szöveggel.Az elején minden szép és jó aztán folyamatosan kezditek megszokni egymást jobban kinyíltok egymásnak és néha előfordul egy egy veszekedés. Ha veszekedés nem lenne,nem lenne érdekes a kapcsolatod illetve nem lenne min törni a fejüket az embereknek hogy ezt most hogyan oldják meg :)
2010. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!