Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó párkapcsolatban élők is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó párkapcsolatban élők is gondolnák másra?

Figyelt kérdés
mi már évek óta együtt vagyunk a párommal. szeretjük egymást, vita szokott lenni, de jól megvagyunk. együtt is élünk már évek óta. szóval az utóbbi 1-2 éven sokszor gondolok más pasikra. ábrándozom milyen lenne velük, van hogy a párommal legszivesebben szakítanék, annyira mások vagyunk, de aztán mindig rájövök, hogy szeretem, nem hiába vagyunk együtt olyan rég. ez miért van? lehet, hogy a "sex mentes" élet? (kb hetente csináljuk). vagy ezzel minden normális ember így van? vagy ez már a szeretet és nem a szerelem? 29/L
2010. jún. 25. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

pff-.-

Azért mert nem szereted-.-

2010. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerelmet csak körülbelül 3 évig érezhetsz, utána az átváltozik szeretetté. ez biológiai tény.
2010. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 9 éve boldog kapcsolatban élek a párommal.Soha nem jut eszembe más férfi..Engem tökéletesen kitud elégíteni minden téren..Humoros,jól érzem magam vele,és a szex is nagyon jó..Akkor mi a büdös francnak ábrándozzak idegen pasikról???ennek így nincs értelme...Ezek szerint nálatok mégsem működik valami jól.
2010. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. amúgy szerintem az normális, ha kicsit ábrándozol más pasikról is.. a férfiak is teszik ezt. nincs ezzel baj szerintem. legalább színes a fantáziád. de az viszont nagyon nem normális h már azok filózol h jó lenne szakítani. szerintem ez az érzés egyre csak fokozódik.. míg végül kirobban és tényleg vége lesz.. és ez a 'ááh de inkább vele maradok mer ha már eddig együtt voltunk meg szeretem is' szerintem puszta megszokás. ergo ha már eszedbe jut a szakítás az meg nem jelent jót egy kapcsolatban. szerintem. 18/L
2010. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 16:06-nak


Ez nem így van..Sok ember akár élete végéig szerelmes tud maradni...Mi is évek óta együtt élünk,és ugyanolyan erős a szerelem mint a kezdéskor(ha nem erősebb)én még mindig szerelmes vagyok.Ha megyünk valahová akkor ugyanúgy készülődöm mint az első randin..A párom is szerelmes,hiszen nincs olyan hét,hogy ne lepne meg valamivel.Egy virággal,egy csokival....Tavaly komoly betegségen estem át.A párom amikor meggyógyultam(inkább úgy mondom gyógyulttá nyilvánítottak)egy nap sírva fakadt(32 évesen) és elmondta,hogy rettegett attól,hogy elveszít engem...Azóta még erősebben érzem a szerelmét!!!

Vannak szerencsés emberek akik tudnak életük végéig szerelemben élni.

Kérdezőnek.A válaszomat meg is kaptad..Nem gondolok senkire csakis a páromra.Ő az életem...

2010. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szexmentes élet miatt van!Hiányod van.....!Ha volna szex rendszeresen,akkor minden rendben volna...!
2010. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16:12-es, nagyon jó ilyen olvasni. Így ismeretlenül is sok boldog szerelmes évet kívánok még Nektek:)
2010. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatomban, más nőre rá se néztem, nemhogy még fantáziáljak. Nagyon szerettem és szentül hittem benne, majd átbaszott, megcsalt. Most van egy remek kapcsolatom. Az összeköltözést beszéljük már. De úgy vagyok vele hogy normális keretek közt azért megnézem az utcán azokat a nőket akik tetszenek nekem, de azon már nem agyalok, milyen lenne vele az ágyban. Mert bevallom nektek, hogy NAGYON SZERETEM a párom, sok mindent Ő mutatott meg nekem az ágyban, de legfőképp azt hogy milyen lehet egy nyugodt párkapcsolat. Szerintem egyetlen egy légyott sem ér annyit hogy egy egész életnyi boldogságot feláldozzak. Mellesleg jó lenne ha többet gyűrnétek a lepedőt. Szerintem a változnának a dolgok a fejedbe! ÜDV23F
2010. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!