Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csal a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csal a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy srác vagyok lehet e h a barátnőm az uncsijával Csal ?mert mikor vele beszél utána naon fura vagy veszekedünk általába olyankor megy mikor nincs othol senki de a barátnőm tagadja de én nem hiszem el h nincs semmi és bizonyítékom sincs és emiatt nem tudom h szakítssak e de ö azt mondja engem szeret de engem meg zavar de mindig könyörög h ne szakítsak
2010. jún. 24. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem te csald meg egy nyelvtantanárral.
2010. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az unokatesójával fekszik le? gratulálok neki
2010. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet csak simán tetszik neki.


de hogy csal-e, azt csak ők és az atyaúristen tudhatja.

2010. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj először is nyugodj meg. Gondolj arra, hogy szeret téged a barátnőd, ezért van veled. Lehet, hogy az uncsijával csak szoros lelki kapcsolat van köztük. Úgy értem csak haverok. Szerintem ne féltékenykedj, láthatóan ő úgy sem fogja bevallani, még ha igaz is, hogy csal téged. Amíg be nen bizonyosodik a bűnösség mindaddig ártatlan valaki. Tehát szerintem beszélgess el a barátnőddel, de ne fenyegesd, hogy elhagyod stb. Inkább szépen, nyugodtan beszéljétek meg a dolgokat. Lehet, csak bajban van az uncsija és segíteni akar neki valamiben, vagy ilyesmi. Erre nem tudunk válaszolni, csak a barátnőd fog tudni. Vagy próbáld meg rajta kapni, ha annyira biztos vagy benne, hogy megcsal, de ha nem lesz igazad az ciki lesz.
2010. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vérfertözés az tuti,jah s haver ha már a saját uncsijával csal meg akkor ott már nagy a baj a saját házad táján is szét kéne nézni...
2010. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem csal meg a barátnőd, az uncsiját használjuk alibinek.

Jó suncija van, szeretem.

2010. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nemvagy szimpatikus az "uncsinak" és nyomja a baromságot a csajodnak.ö meg lehet hogy hisz neki, de amugy min szokott menni a vita?
2010. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!