Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól nevezhető egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nevezhető egy párkapcsolat élettársinak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha vele élsz b*zdki...
2010. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hy Mr. Boombastic ;)) XD
2010. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

az elsőnek köszönöm...

a többiek máshova irogassanak hülyeségeket..

2010. jún. 24. 22:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez beteg:D
2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikortól vele élsz.
2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na még senki nem adott normális választ.
2010. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hétfőn 14 órakor
2010. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pfff
2010. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én csak feltettem egy kérdést, ami lehet, hogy egyeseknek végtelenül egyszerű, de én választ szeretnék kapni rá. NORMÁLIS VÁLASZT.

Számomra is vannak olyan kérdések, amit én rendkívül könnyen megválaszolhatónak tartöok, de nem hülyézek le senkit és nem pfff-ezek, hanem ha akarok válaszolok, ha nem akkor nem. Aki nem tud értelmesen válaszolni az inkább ne írjon semmit.

Attól függetlenül a hétfő 14h vicces volt:D

2010. jún. 24. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elkezdtek párként működni akkor.


Pl minden problémátok közös! Ha neki kell orvoshoz mennie, akkor azt kell nézned hogy hogy oldjátok meg és nem azt hogy ez az ő problémája. Közös a kasszátok. Megkérdezed hogy ezt megveheted-e, és megmondod neki hogy ez túl drága most nekünk. Az sem utolsó szempont hogy együtt laktok-e.


Hivatalosan pedig akkor vagytok élettársak, ha a falu, vagy város közjegyzőjéhez, bementek két tanúval, és 2000 huf illetékért, hivatalos papírt írattok.

2010. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!