Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a szűkszavú lányokkal?

Figyelt kérdés
Volna itt egy gyönyörű lány és nagyon tetszik és igyekszem vele összejönni komolyan gondoltam ezt a kapcsolatot de van egy kis bökkenő nagyon szűkszavú állt. én kérdezgetek és akkor arra válaszol az elején még ö kérdezgetett aminek örültem de most valahogy lelankadt mit csináljak vele? 28/F
2010. jún. 24. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
b.a.z.d öket nyakon!talán mert nem vagy számára annyira szimpatikus hogy beszélgessen veled.
2010. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz az,amit írt az első,én például elég zárkózott vagyok,valószínűleg Ő is az!S biztosan kedvel Téged,de lehet,hogy zavarban van,vagy idő kell Neki ahhoz,hogy megnyíljon.Adj neki időt,lehetőséget,és éreztesd vele,hogy bízhat Benned! 23/L
2010. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, mert túlzottan kimutatotd, hogy érdeklődsz. Ha sz@rsz egy nőre és érezteted vele, hogy semmit nem jelent neked, na akkor kedzenek el jönni. :D True story. :D
2010. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem így gondolom,én szeretem,ha udvarolnak és bókolnak,és próbálom viszonozni a kedvességet.Viszont van,hogy vonzódok valakihez,és ez zavarba hoz.Ezért nem tudok nagyon megnyílni,mert zavarban vagyok,és gátlásaim vannak.idő kell a feloldódáshoz.Második vagyok. (Ez is true...)
2010. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor te nem a Földről írsz, hanem valami távoli galaxisból. Utolsó előtti vagyok. De kedvem lenne megismerkedni egy ilyen lánnyal, elég ritka ezen a rohadt bolygón. Írj egy mailt. :p
2010. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pedig létezem,és itt vagyok,csak a rossz hír,hogy jelenleg van kapcsolatom,ezek szerint nem véletlenül! :-( :-)
2010. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Szexelj velük minnél többet, mert remélhetőleg a puncijuk is jó szűk.
2010. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy szűk szavú lány nincs :D


Azt tudom elképzelni, hogy zavarban van, még nem ismer eléggé, nem mer megnyílni előtted.

2010. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én is szükszavu vagyok :( ez is a bajom..nehezen ismerkedem :(


16/L

2010. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor gyere, ismerkedj velem. :) Ott a kis levélírás gomb. :D
2010. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!