Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit csináljak? Van ennek egyáltalán valami értelme?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akit évek óta ismerek.Néha több is történt közöttünk puszta baráti találkozásnál.Soha nem jártunk,pedig régebben Ő nagyon szerette volna (nekem volt akkor valakim)Most nincs senkim,és a srác újra színre lépett (mindig Ő keres engem,mikor hónapokig nem beszéltünk)Volt egy egyéjszakásunk 3 hete,ami nagyon jó volt.Külföldön dolgozik,és most minden reggel kapom a jó reggelt sms-t,esténként msn,néha 1-1 email,telefon.De!!!Van valakije.Egy férjes 1 gyerekes csajjal van együtt szeptember óta.Nagyon ritkán találkoznak,mert a csaj nem tudja miindig megoldani a randit a családja miatt.Vele is beszél heti 2-3 alkalommal,mikor kint van,mikor itthon van,akkor napi kapcsolatban vannak.A csaj már mondta neki,hogy ebből nem lesz több,mint 1-1 éjszaka.Közben én megismerkedtem egy pasival a neten,de vele csak msn-en írkálunk.Elmeséltem ennek a srácnak,és azóta féltékeny (ezt Ő is mondta)Azt írja,hogy fontos vagyok neki,hiányzok,és imád.A csajról nem akar beszélni.
2010. jún. 24. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,hogy mikor utoljára itthon volt,akkor többször találkoztunk,beültünk valahová,de szex csak egyszer volt.
2010. jún. 24. 14:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Több vasat tart a tűzben. Úgy látszik lételeme, hogy mindig legyen tartalékban valakije. Ha a férjes asszony végleg lelépne, akkor jöhetnél te, de valószínűleg melletted is lenne valaki, akit arra az esetre tartogat, ha te is lelépnél. Sajnos vannak ilyenek, én a helyedben nem mennék bele egy kapcsolatba egy ilyen pasival. Szerintem tartós kapcsolatotok biztos nem lenne.
2010. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most képzeld el,hogy megbeszélitek hogy együtt vagytok. Tudnál bízni abban,hogy csak Te vagy neki?
2010. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne foglakozz vele.mert később csak rosszabb lesz.mond meg neki hogy majd keressen meg akkor ha rájött végre mit akar tőled.a férjes anyuka pedig szégyeljje magát.minek szülte meg csóri gyereket,csak el fogja cseszni szegény gyerek életét ha kiderül mit művel.undorító nők vannak a világon.a férje helyébe jól felrugnám.

Háááááááát hallod inkább maradj el a pasitól!

21L

2010. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!