Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lenne helyes? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne helyes? Bővebben lent! L/15

Figyelt kérdés

Már 8 éves korom óta ismertem a fiút, de elöször persze csak barátok voltunk. Idén viszont a barátnömmel együtt 3-an lógtunk és a barátnőm belezúgot. Most elment nyaralni két hétre és én pedig összejöttem a fiúval... Hogy lenne helyes? Ha elmondanánk a barátnőmnek hogy együtt vagyunk vagy ha 3 lógunk együtt akor úgy teszünk a fiúval mindha csak barátok lennénk???

Nem szeretném megbántani a barátnőmet így is elég szarul érzem magam...:(

A válaszokat előre is köszönöm!!

L/15


2010. jún. 24. 14:01
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ebben semmi elhallgatni való nincsen! Nem lehet elfolytani az érzelmeket,ha meg titkolóztok,előbb-utóbb rá fog jönni a barátnőd! Ha a legjobb barátnőd,akkor megfog érteni!Beszéllj vele és ha megharagszik,nem is volt igazi barátnő! Ismerem ezt a szitut,hidj nekem! :) Sok sikert!
2010. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó kis barátnő vagy!Ha már lecsaptál a barátnőd kiszemelt pasijára,akkor az a minimum,hogy közlöd vele.Legyen benned ennyi gerincesség!!!!!
2010. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg igen is jogos lesz ha megharagszik.

elég nagy rib.nc lehetsz,ha tudod,hogy tetszik neki a fiú s te meg azért is összejössz vele.

legalább beszélted volna meg vele mielőtt elmegy.

nem vagy igaz barátnője!

2010. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha igazán jó barátnők lennétek, akkor megbeszéltétek volna, h ilyen helyzetben mi legyen. Mikor ilyen helyzet volt, én is megbeszéltem a legjobb barátommal, aki kapja, marja. Soha nem lett vita belőle.


22/F

2010. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szó hogy derekt jöttem vele össze mert tetszik tettszik a barátnőmnek... Én mondtam neki hogy nekem is tetszik és ő megkért hogy beszéljem meg a fiúval de a fiú azt mondta hogy nem tetszik neki a barátnőm:(
2010. jún. 24. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:
mondd el akkor a barátnődnek, hogy beszéltél a fiúval róla, és te kellesz neki- majd csak feldolgozza valahogy. azonban készülj fel, hogy lesz ám harag, de egy idő múlva rá fog jönni, hogy nincs értelme egy fiún vitázni-persze, ha tényleg olyan jó barátnők vagytok. Amúgy a barátnőd tudott arról, hogy te többet érzel a fiú iránt? titokban meg ne tartsd, mert ha kiderül nagyobb balhé lesz. jobb ezen túlesni, mint örlődni. keressetek a barátnődnrk is egy másik fiút, és lógjatok 4-en.
2010. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!