Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
kort és nemet is kérek!
2010. jún. 24. 13:24
 1/5 A kérdező kommentje:

együtt vagyok egy csajszival, bő 1 hónapja.

az elején úgy éreztem hogy jók leszünk mi együtt, de mostanában azt érzem, hogy lehet csak amiatt hogy fél éve nem volt bnőm előtte.

mostanában meg inkább azt érzem hogy az exemmel közelebb állunk egymáshoz mint vele.

a mostanival az van, hogy nem érzek iránta semmit szinte, nem hiányzik ha nincs velem, de azért naponta beszélünk msnen, meg talizunk is heti többször.

egyszerűen nemtudom mi legyen, tanácstalan vagyok...

az exemnek is van új párja.

lehet amiatt van ez a tanácstalanság, hogy 3 hete költöztem ki a szülői házból és most kissé összevagyok kavarodva.

F/21

2010. jún. 24. 13:25
 2/5 anonim ***** válasza:
De.
2010. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
wtf? :D
2010. jún. 24. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon úgy tűnik hogy csak nem akarsz egyedül lenni... Ha valóban szeretnéd, valószínű fel se hoztad volna ezt a témát.
2010. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hm, lehet... :S:O
2010. jún. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!