Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha az álomnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha az álomnőtökkel járnátok, (de tényleg a No.1) Ő elég lenne nektek egy életre?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha belül is tök okés lenne.

Vagy azért eljátszanátok a gondolattal,milyen lehet mondjuk mással?Akár még meg is csalnátok?


2010. jún. 24. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan gondolnék másra is de nem csalnám meg.
2010. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ előtte hány nővel voltunk ha ő az első akkor eljátszanék a gondolattal, hogy mien lehet mással.Ha meg volt már előtte elég csalódás akkor nem, akkor csak ő lenne, de ezt típusa válogatja.
2010. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én álomnő alatt azt értem, hogy megtaláltam az igazit, szóval igen, elég lenne egy életre. Amúgy mást se csalnék meg, ez monogámia kérdése inkább :P
2010. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát így nyilván azt gondolom, hogy elég lenne egy életre, aztán meg kitudja.
2010. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
sose csalnám meg, de gondolatban elképzelném mással 26/F
2010. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok: én úgy láttam a környezetemben, hogy ez a pasin múlik, nem azon, hogy a nő milyen! A monogám típus a végletekig, ésszerűtlenül ragaszkodik a csúnya, őt megcsaló, nem szerető, stb. lányhoz is, a félrelépő típus meg a tökéletes nőt is megcsalja, csak mert "vadászösztön" meg "kell a hódítási élmény" (és hasonló szar szövegekkel indokolják).

29/n

2010. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eljátszani a gondolattal nem azt jelenti hogy nem szereted az illetőt, csak jó a fantáziád.

A kérdésre válaszolva igen elég lenne, /persze nem létezik álomnő/ de nem kell álomnőnek lenni hogy imádd, és együtt maradj vele egy életen át.

2010. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

hm, hát ha külsőre és belsőre is a number1 lenne, akkor csak ő létezne nekem. (Y):)

F/21

2010. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ééén vele járok. : DD

Nem csalnám meg soha. Nagyon szeretem(L)

2010. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd egyszer mindannyian felébredtek!
2010. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!