Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Jól kijövünk meg minden csak mielőtt őt kérdezem meg tudni akarom mit válaszoltok (16, 27)
2010. jún. 23. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A párom és én köztem is majdnem 11 év különbség van! Igaz én már 23 éves vagyok. Mi nagyon jól kijövünk egymással! Vele a legjobb, már komolyabban is tervezünk! Az elején mi is elgondolkodtunk, hogy legyen-e folytatás, de az érzelmek döntöttek helyettünk! Szóval Nektek kell tudni, hogy sok-e ez a korkülönbség! Ha úgy dönttesz, hogy nem zavar, akkor sok boldog percet kívánok Nektek!
2010. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meglátom, még átrágom az ő helyzetéből is és meglátjuk majd írom hogy döntöttünk
2010. jún. 24. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!