Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Na szoval: 5 -es vok

a lány aki tetszik: 7-es

Nagyon tetszik de egyátalán nem ismer de megkértem a barátomat (ők ismerik egymást) hogy derítsen ki nekem dolgokat a lányról....(amibe most nem mennék bele). Nagyon jófej. Van esélyem a lánynál?


2010. jún. 23. 21:17
1 2
 11/14 anonim válasza:

Odamész..

Szia XY

Jó csaj vagy szúrnálak van kedved elmenni velem valahova?

Ha nem olyan laza a csaj akkor a szúrnálak rész kihagyhatod:D

2010. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem van esélyed a lánynál,csak legyél jófej,és célozgass arra,hogy tetszik neked...De előbb ismerjétek meg egymást(szerintem)...
2010. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
ohh te jó ég, ennyi idiótát! hogy mennyi bajotok van komolyan! menj oda :Szia, tetszel! vagy Kezdj el vele beszélgetni bármiről. Ha már itt fennakadsz mi lesz később?
2010. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy 8.-os csajnak az én oszt.társam tetszett(5.-es)...De ő egy elég különc lány,persze jó értelemben.A legtöbb esetben viszont a lányoknak tényleg az idősebb pasik jönnek be.Én pl egy 12 évesbe soha nem tudnék belezúgni. xD Persze csak a mostani koromban,ez a korral együtt változni fog.

De szerintem ne siesd el a dolgot,van még időd a csajokra.Ki akar már 12 évesen "párkapcsolatot"?Én biztosan nem tartozom közéjük.Kiélem a gyerekkorom.:D XD

Majd később úgyis lesz elég bajom a pasikkal...:D

2010. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!