Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj csajjal smárol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj csajjal smárol, azzal megcsalja a pasiját?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszát várom, de írjanak a lányok is:)
2010. jún. 23. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
már hogyne csalná meg....nem szokás mindenkivel smárolni.
2010. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem megcsalás de a pasik úgy be tudnak attól indulni ha előttük smárol 2 csaj:S
2010. jún. 23. 21:03
 3/17 anonim ***** válasza:
igen, bár én megengedném a barátnőmnek, ha elöttem csinálja:D
2010. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon nem örülnék neki. De hogy őszinte legyek, egészen más mintha pasival smárolna, és ha tudom hogy hetero, akkor nem. Ha meg nem mindig smárol csak hogy kipróbálta, milyen csajjal... akkor nem akadok ki, de ha mindig smárolgat csajokkal, akkor páros lábbal billenteném fenékbe.
2010. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18/F
2010. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát ha az éncsajom smárolna egy másikkal akk megnézném kivel smárol de am egyetértek za előttem lévővel
2010. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen az adott kapcsolat,illetve h állnak a felek a dologhoz.van akinek belefér, van akinek nem.általában akkor fér bele a srácoknál, ha előttük csinálod egy másik csajjal
2010. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
és az megcsalás, ha a hörcsögömmel smárolok?
2010. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha csajjal smárol akkor kár neki pasi...
2010. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hogyha megbeszéli a pasijával, hogy szeretne egy csajjal smárolni, úgy hogy a pasi látja akkor az szerintem nem megcsalás... meg akár egyességet is lehet ilyesmire kötni. Például hogy te is szeretnél a másik csajjal is smárolni... ilyesmi. Persze ehhez olyan barátnő is kell.

=)15/L

2010. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!