Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne elhívnom beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne elhívnom beszélgetni?

Figyelt kérdés
van 1 fiú, aki átba.szta a fejem. És én annyira kíváncsi lennék az ilyen emberek felfogására és h miért csinálta amit csinált h arra gondoltam msn-en megírom neki h találkozzunk és kérdezgetek tőle de mindent csak őszintén mondjon el, már semmi jelentősége nincsen, hisz vége lett. De ő viszont leszar magasról, és így nem ciki talit kérnem? Úgy jön ki mintha futnék utána és mindent megtennék h újra lássam. És azt akarom h tudja boldogulok nélküle is. Mit gondoltok erről? Kérjek talit vagy nem érdemes?
2010. jún. 23. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:

nem érdemes.

csak halálosan égetnéd magad,ő meg jól szórakozna.

inkább felejtsd el

2010. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne ciki,de nagyon nem ajánlom ne személyesen faggasd ki, arra ott az msn, ott kérdezd, aztán ha megtudtad amit akarsz szépen oszd le, hogy nélküle még jobban érzed magad...
2010. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ... mivel vert át?
2010. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
msn-en nem jó mert ezt személyesen lenne jó, mert úgysem mondja meg msn-en az igazat, meg lehet h vissza se írna, szemtől szembe meg el tudom dönteni hazudik-e meg ott nem csinálhatja azt h nem ír vissza. Hát elhagyott 1 ribancért de ezt jól titkolja de én tudom, biztosra tudom, és msn-en meg olyanokat irogat h hiányzok meg stb. Hogy ezt miért csinálja meg hasonlók. Volt még pár dolog amiben hazudott
2010. jún. 23. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Hagyjad a fenébe az ipsét. Abban pedig ne bízz, hogy nem tud megint hazudni neked. Az ilyenek ebből élnek.



22F

2010. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de én nagyon kíváncsi vok h mi volt a célja velem. akkor sosem fogom megtudni?:((
2010. jún. 23. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha tudnád én mennyiszer gondoltam erre az elmúlt hónapokban... De az a helyzet, hogy mostmár nem érdekel. Téged se egyen a fene miért tette azt, amit. Lépj tovább és élvezd az életet. Ami elmúl, elmúlt, okokat sosem szabad keresni, mert nem találsz. Ez van :)

Mindig ez a fajta hülye agyalás ránt vissza és hiába hitegeted magad azzal, hogy csak kíváncsi vagy, és nem érdekel már... Mert amíg ilyenen gondolkozol igenis érdekel az ex. Akkor leszel túl rajta, mikor már nem keresel okokat!

2010. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És igen, ciki lenne vele beszélgetni. Mert nem tudom hány éves, de ha egy kis esze is van, tudni fogja, hogy még érdekel a dolog. Ergo nem vagy túl a szakításon...
2010. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolyan mintha én írtam volna a kérdést.. :D Már megijedtem hogy én írtam, csak nem emlékszem?? Engem is ribancért hagyott el, nekem is mondogatja hogy hiányzom, ő is mindig mindenről hazudott, és énis találkozni akarok vele:D
2010. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és fogsz?
2010. jún. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!