Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok még mindég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok még mindég a tanáromba, pedig ocsmányul bánt velem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

szeretem, és vonzódom is hozzá, holott tudom, hogy a volt párját szereti még. Oktatása közben döbbentem rá, mit érzek, mikor nyelni sem bírtam Tőle.

folyamatosan szidott.. és közben nem is érdekelte milyen a munkám.. Ő nemrég lett 25, én meg 19.

mazohista lennék? :S

pedig a mostani páromban minden megvan ami kell, és amit csak kérhetnék.


segítsetek, mit lehet tenni?


2010. jún. 23. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm. Mit tanított neked? Csak azért kérdem, mert ha egy normális iskolai tanár, akkor felejtsd el gyorsan.
2010. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztm próbáld meg elfelejteni csak hajt a láz téged, ne csinálj hülyeséget mert egy életen át boldogtalan leszel és magányos!
2010. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
grafikát, de ismerősön keresztül tudtunk egymásról, és végül beszédbe elegyedtünk. még szintén Ő is tanul.
2010. jún. 23. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

szerintem jó dolgodba azt sem tudod mit csinálj.


az egy tanár, neki diplomája van, te meg egy senki vagy hozzá képest. Miért pont beléd lenne szerelmes, amikor még nagyon sok náladnál mindenben jobb lányt tanít?

2010. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz előző, ne legyünk elégedetlenek sokan magányosan élik le az életüket, te meg ilyeneket parázol, amikor van párod.
2010. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fellángolás!maradj a párod mellett

ne cseszd el a kapcsolatod, ilyen hülyeség miatt

ilyen már velem is volt.

szrj rá

25 l

2010. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha szeret a tanárod akk mért szidott le?

Szer nem szeret csk hülyít, ez nem szerelem

és ne légy mocsok a pároddal, ha benne megvan minden ami kell akk mét nem azzal törödsz,h magad mellett tartsd azt a fiút

ne légy buta csak magadnak ártassz.

Gondolj arra h a barátod szeret téged és elégedj meg ennyivel

Emese

2010. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fülünyúl ***** válasza:
0%

Te hülye és ribanc is vagy egyben kisszívem.

Hülye azért vagy, amiért pillanatnyi vélt vagy valós fellángolás miatt ilyeneket csinálsz. Lehet ha jobban megismernéd, kiderülne nem is annyira vonzó számodra, és nem is tudnál együtt élni vele.

Ribanc azért vagy, mert mindezt a párod mellett csinálod, akit "elvileg" szeretsz, ezért a párod. Magyarul csalod őt keményen, hogy érzelmileg és/vagy testileg az egy kalap. Ez nagyon nem fair tőled, mert visszaélsz a szerelmével és bizalmával, becsapod és megalázod őt viselkedéseddel. El kéne döntened, hogy melyiküket akarod, de a kettőt együtt semmiképp sem! Ha a tanárra szeretnél ráhajtani, akkor vess véget a jelenlegi kapcsolatodnak és vállald be, hogy esetleg a tanárral nem fog összejönni. Vagy ha a párod mégis jobban szereted, akkor meg felejtsd el az ilyen fellángolásokat, végy erőt magadon és maradj hű. Minden agyban dől el, ha akarod meg tudod csinálni.

2010. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!