Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan mondják rám ezt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondják rám ezt? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem..szval jártam egy fiúval eleinte szerettem aztán mostanába nem jöttünk ki.Taliztam egy barátommal és összejöttünk.A barátommal szakíítottam.És most a másikkal járok.Mindneki azt mondja hog mekkoa egy ge*i köcsög ku*a vagyok,de nem értem nem akartam olyan kapcsolatban maradni ami egyirányú ő szeret én nem.igazuk van?
2010. jún. 23. 11:59
 1/8 anonim válasza:
67%
Nincs igazuk. Ha nem szereted ott kell hagyni ennyi. Le kell szarni hogy mit mondanak.
2010. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Már miért lenne igazuk? Jogod van azzal járni akivel te szeretnél, ha nem a barátodat csaltad meg vele akkor senkinek nem lehet semmi kifogása.
2010. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

minek jársz olyannak akit nem szeretsz?!

szerintem jogosan mondják rád.

nem elég, hogy szegény srácot áltatod és jársz vele anélkül, hogy bármit is éreznél iránta utána még dobod is egy másik fiú miatt...

2010. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte szakítottál és utána jöttél össze vele, akkor nem vagy az amit rád mondanak. Ha nem szakítottál ergo két vasat tartottál a tűzbe akkor bizony az vagy. ÜDV23F
2010. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vasárnap jártunk még de már mondtam neki hogy én nem szeretnék vele tovább együtt lenni. és utána találkoztam azzal a fiúval.szval szakítottunk már de még aznem összejöttem a másikkal.és őt viszont szeretem már egy éve ismerem nagyon jól érzem vele magam.:)
2010. jún. 23. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj...Itt semmi gond nincs...és soha nem szabad azon filoznod hogy más mit mond..éld az életed ahogy neked tetszik és kész...a te Boldogságod függ tőle....és nagyon jól tetted,hogy kirúgtad..én is voltam így,rám is mondanak sok mindent,de ha valaki mocskolódik az azért van mert irígy...Légy büszke magadra,hogy meg tudtad csinálni,és ne nézd hogy ki mit mond...:)
2010. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senkinek sincs semmi koze a magánéletedhez!
2010. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2010. jún. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!